Bolest stydké kosti po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysina
Kecalka 351 příspěvků 03.11.18 19:40
Bolest stydké kosti po porodu

Ahoj. Jsem 10 dní po porodu, který byl veden přirozeně. Po návratu z porodnice mě začala bolet stydká kost v oblasti pod stydkými pysky a místo aby se to postupně lepšilo, tak je to pořád stejné. Bolí to ve stoje i v sedě, jediná poloha, kdy se bolest zmírní je vleže na zádech. Třeba vstát ze sedu na gauči nebo přehodit nohu do vany je strašně bolestivé. Máte s tím některá zkušenost? Za jak dlouho ta bolest zmizí?

Reakce:
kačka121
Závislačka 3295 příspěvků 8 inzerátů 03.11.18 19:45

ahoj ja to teda mela i pred porodem po porodu to bylo snad jeste horsi zmizelo nebo spis prestalo me to bolet tak po dvou mesicich

alifie
Extra třída :D 12962 příspěvků 03.11.18 20:03

Já myslím, že to souvisí se zvýšenou spotřebou vápníku - tělo ho potřebuje pro výživu mrněte a později při kojení, když nemá v potravě dostatek vápníku ve správném poměru s hořčíkem, tak ho „vytahuje“ z kostí. Je to jen moje teorie - protože mě se tahle bolest pak objevovala při kojení. Při zvýšeném přísunu vápníku a hořčíku (=když jsem nezapoměla brát vápník a hořčík), tak se bolest neobjevovala.

Pandemie
Kecalka 124 příspěvků 03.11.18 20:16

Všechno se vrací na původní místo. Někoho bolí kyčle, někoho stydká kost, někoho kostrč, někoho nic. Pokud neodezní do 2měs., je třeba pořešit s fyzioterapeutkou.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27525 příspěvků 03.11.18 20:38

Do peti tydnu to preslo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >