Bolest stydké kosti po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysina
Kecalka 344 příspěvků 03.11.18 19:40
Bolest stydké kosti po porodu

Ahoj. Jsem 10 dní po porodu, který byl veden přirozeně. Po návratu z porodnice mě začala bolet stydká kost v oblasti pod stydkými pysky a místo aby se to postupně lepšilo, tak je to pořád stejné. Bolí to ve stoje i v sedě, jediná poloha, kdy se bolest zmírní je vleže na zádech. Třeba vstát ze sedu na gauči nebo přehodit nohu do vany je strašně bolestivé. Máte s tím některá zkušenost? Za jak dlouho ta bolest zmizí?

Reakce:

kačka121
Závislačka 3267 příspěvků 8 inzerátů 03.11.18 19:45

ahoj ja to teda mela i pred porodem po porodu to bylo snad jeste horsi zmizelo nebo spis prestalo me to bolet tak po dvou mesicich

alifie
Extra třída :D 12677 příspěvků 03.11.18 20:03

Já myslím, že to souvisí se zvýšenou spotřebou vápníku - tělo ho potřebuje pro výživu mrněte a později při kojení, když nemá v potravě dostatek vápníku ve správném poměru s hořčíkem, tak ho „vytahuje“ z kostí. Je to jen moje teorie - protože mě se tahle bolest pak objevovala při kojení. Při zvýšeném přísunu vápníku a hořčíku (=když jsem nezapoměla brát vápník a hořčík), tak se bolest neobjevovala.

Pandemie
Kecalka 111 příspěvků 03.11.18 20:16

Všechno se vrací na původní místo. Někoho bolí kyčle, někoho stydká kost, někoho kostrč, někoho nic. Pokud neodezní do 2měs., je třeba pořešit s fyzioterapeutkou.

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27355 příspěvků 03.11.18 20:38

Do peti tydnu to preslo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >