Bolest stydké kosti při pohybu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacud97
Povídálka 38 příspěvků 03.05.18 11:11
bolest stydké kosti při pohybu

Zdravím, potřebuji radu, bolí mě na stydké kosti a jakoby v rozkroku a je to taková pichlavá bolest. Na gynekologii mi nic nezjistili prý to bude asi svalové ale nevím co je tam za svaly :( bolí to při chůzi a nebo třeba při zvedání nohy v leže ale při při sezení to nijak necítím. Všude jsem našla že to trápí těhotné maminky, ale těhotná nejsem. Opravdu nevím co s tím :( Nepomohl ani ibalgin. Nevíte, co by mohlo pomoci? při pokusu o rozběhnutí se to začne píchat jakoby na poštěváčku dokonce a píchá to tak, že to až řeže skoro

Reakce:
Uživatel je onlineBožislava
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 03.05.18 11:28

A opravdu jsi nebyla nikdy těhotná? Tak mně napadlo příliš divoký a naruživý sex? Teda jako sorry, ale doktor se bude ptát asi tak, aby hledal příčinu? Jinak nevím, když to teda není od těhotenství? 8o

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27818 příspěvků 03.05.18 11:31

@kacud97 neupadla jsi? Nejela jsi na kole v nějakém náročném terénu nebo moc dlouho? Asi by to chtělo zajít spíš na ortopedii…
Já to měla po porodu, praskla mi stydká spona a ty bolesti byly stejné jako je popisuješ ty… hlavně když jsem chtěla zvednout jednu nohu výš než druhou, třeba při oblékání kalhot a podobně… při chůzi… při prudším pohybu…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.05.18 11:46

A je to určitě ta kost? Nemůže to být třeba zánět močáku? Mě pak bodalo jakoby v močové trubici, bylo to šílený.

Byla jsi někdy těhotná? Úraz?

kacud97
Povídálka 38 příspěvků 03.05.18 12:01

@Božislava těhotná jsem nebyla @Regina Hero ani jsem neupadla @radkka a na zánět mi na gynekologii nepřišli :(
Je to záhadné ale opravdu to strašně bolí a začalo to po tréninku před 2dny, takže to asi bude svalové a taky mě předtím trápili 12hodin v autě cestou ze švýcarska ze závodů a taky mě předtím bolelo SI tak to asi může nějak souviset s tím. ALe podle mě tam není žádný sval :o

Aduš8
Závislačka 3409 příspěvků 03.05.18 12:01

Můžou to být natažené šlachy v tříslech. Taky na to občas trpím, když došlápnu, tak to vystřelí, že by se mi podlomily nohy. Ale nikdy mi nic nenašli a samo to vždycky odezní nejdéle po pár dnech.

kacud97
Povídálka 38 příspěvků 03.05.18 12:04

@Aduš8 jo přesně tak to bolí, prostě došlápnu a mám ztuhlou celou nohu a když si stoupnu jenom na jednu nohu tak to strašně bolí

kacud97
Povídálka 38 příspěvků 03.05.18 12:05

@Aduš8 a co na to pomáhá aby se to urychlilo? dneska jdu do sauny tak třeba to tam povolí a taky jsem přemýšlela nad tejpem, ale absolutně nevím jak ho nalepit

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.05.18 13:27

To může být od jiného namožení, ona ta bolest pak může jít do těch spon… Sama jsem zažila X krát, že blok nějakého svalu, páteře se projevil bolestí třeba v kostrči, kyčli… :think:
Počkala bych, jestli to přejde, jinak to řeš dál s lékařem.

Aduš8
Závislačka 3409 příspěvků 03.05.18 14:04

@kacud97 mně vždycky pomohlo hlavně teplo a asi to moc nenamáhat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >