Bolest stydké kosti při pohybu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Povídálka 30 příspěvků 03.05.18 11:11
bolest stydké kosti při pohybu

Zdravím, potřebuji radu, bolí mě na stydké kosti a jakoby v rozkroku a je to taková pichlavá bolest. Na gynekologii mi nic nezjistili prý to bude asi svalové ale nevím co je tam za svaly :( bolí to při chůzi a nebo třeba při zvedání nohy v leže ale při při sezení to nijak necítím. Všude jsem našla že to trápí těhotné maminky, ale těhotná nejsem. Opravdu nevím co s tím :( Nepomohl ani ibalgin. Nevíte, co by mohlo pomoci? při pokusu o rozběhnutí se to začne píchat jakoby na poštěváčku dokonce a píchá to tak, že to až řeže skoro

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 03.05.18 11:28

A opravdu jsi nebyla nikdy těhotná? Tak mně napadlo příliš divoký a naruživý sex? Teda jako sorry, ale doktor se bude ptát asi tak, aby hledal příčinu? Jinak nevím, když to teda není od těhotenství? 8o

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27334 příspěvků 03.05.18 11:31

@kacud97 neupadla jsi? Nejela jsi na kole v nějakém náročném terénu nebo moc dlouho? Asi by to chtělo zajít spíš na ortopedii…
Já to měla po porodu, praskla mi stydká spona a ty bolesti byly stejné jako je popisuješ ty… hlavně když jsem chtěla zvednout jednu nohu výš než druhou, třeba při oblékání kalhot a podobně… při chůzi… při prudším pohybu…

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.05.18 11:46

A je to určitě ta kost? Nemůže to být třeba zánět močáku? Mě pak bodalo jakoby v močové trubici, bylo to šílený.

Byla jsi někdy těhotná? Úraz?

kacud97
Povídálka 30 příspěvků 03.05.18 12:01

@Božislava těhotná jsem nebyla @Regina Hero ani jsem neupadla @radkka a na zánět mi na gynekologii nepřišli :(
Je to záhadné ale opravdu to strašně bolí a začalo to po tréninku před 2dny, takže to asi bude svalové a taky mě předtím trápili 12hodin v autě cestou ze švýcarska ze závodů a taky mě předtím bolelo SI tak to asi může nějak souviset s tím. ALe podle mě tam není žádný sval :o

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 03.05.18 12:01

Můžou to být natažené šlachy v tříslech. Taky na to občas trpím, když došlápnu, tak to vystřelí, že by se mi podlomily nohy. Ale nikdy mi nic nenašli a samo to vždycky odezní nejdéle po pár dnech.

kacud97
Povídálka 30 příspěvků 03.05.18 12:04

@Aduš8 jo přesně tak to bolí, prostě došlápnu a mám ztuhlou celou nohu a když si stoupnu jenom na jednu nohu tak to strašně bolí

kacud97
Povídálka 30 příspěvků 03.05.18 12:05

@Aduš8 a co na to pomáhá aby se to urychlilo? dneska jdu do sauny tak třeba to tam povolí a taky jsem přemýšlela nad tejpem, ale absolutně nevím jak ho nalepit

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.05.18 13:27

To může být od jiného namožení, ona ta bolest pak může jít do těch spon… Sama jsem zažila X krát, že blok nějakého svalu, páteře se projevil bolestí třeba v kostrči, kyčli… :think:
Počkala bych, jestli to přejde, jinak to řeš dál s lékařem.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 03.05.18 14:04

@kacud97 mně vždycky pomohlo hlavně teplo a asi to moc nenamáhat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >