Bolest stydké kosti při pohybu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Nováček 10 příspěvků 03.05.18 11:11
bolest stydké kosti při pohybu

Zdravím, potřebuji radu, bolí mě na stydké kosti a jakoby v rozkroku a je to taková pichlavá bolest. Na gynekologii mi nic nezjistili prý to bude asi svalové ale nevím co je tam za svaly :( bolí to při chůzi a nebo třeba při zvedání nohy v leže ale při při sezení to nijak necítím. Všude jsem našla že to trápí těhotné maminky, ale těhotná nejsem. Opravdu nevím co s tím :( Nepomohl ani ibalgin. Nevíte, co by mohlo pomoci? při pokusu o rozběhnutí se to začne píchat jakoby na poštěváčku dokonce a píchá to tak, že to až řeže skoro

Reklama

Reakce:

Božislava
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 03.05.18 11:28

A opravdu jsi nebyla nikdy těhotná? Tak mně napadlo příliš divoký a naruživý sex? Teda jako sorry, ale doktor se bude ptát asi tak, aby hledal příčinu? Jinak nevím, když to teda není od těhotenství? 8o

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26715 příspěvků 9 inzerátů 03.05.18 11:31

@kacud97 neupadla jsi? Nejela jsi na kole v nějakém náročném terénu nebo moc dlouho? Asi by to chtělo zajít spíš na ortopedii…
Já to měla po porodu, praskla mi stydká spona a ty bolesti byly stejné jako je popisuješ ty… hlavně když jsem chtěla zvednout jednu nohu výš než druhou, třeba při oblékání kalhot a podobně… při chůzi… při prudším pohybu…

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 03.05.18 11:46

A je to určitě ta kost? Nemůže to být třeba zánět močáku? Mě pak bodalo jakoby v močové trubici, bylo to šílený.

Byla jsi někdy těhotná? Úraz?

kacud97
Nováček 10 příspěvků 03.05.18 12:01

@Božislava těhotná jsem nebyla @Regina Hero ani jsem neupadla @radkka a na zánět mi na gynekologii nepřišli :(
Je to záhadné ale opravdu to strašně bolí a začalo to po tréninku před 2dny, takže to asi bude svalové a taky mě předtím trápili 12hodin v autě cestou ze švýcarska ze závodů a taky mě předtím bolelo SI tak to asi může nějak souviset s tím. ALe podle mě tam není žádný sval :o

Aduš8
Kecalka 322 příspěvků 03.05.18 12:01

Můžou to být natažené šlachy v tříslech. Taky na to občas trpím, když došlápnu, tak to vystřelí, že by se mi podlomily nohy. Ale nikdy mi nic nenašli a samo to vždycky odezní nejdéle po pár dnech.

kacud97
Nováček 10 příspěvků 03.05.18 12:04

@Aduš8 jo přesně tak to bolí, prostě došlápnu a mám ztuhlou celou nohu a když si stoupnu jenom na jednu nohu tak to strašně bolí

kacud97
Nováček 10 příspěvků 03.05.18 12:05

@Aduš8 a co na to pomáhá aby se to urychlilo? dneska jdu do sauny tak třeba to tam povolí a taky jsem přemýšlela nad tejpem, ale absolutně nevím jak ho nalepit

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 03.05.18 13:27

To může být od jiného namožení, ona ta bolest pak může jít do těch spon… Sama jsem zažila X krát, že blok nějakého svalu, páteře se projevil bolestí třeba v kostrči, kyčli… :think:
Počkala bych, jestli to přejde, jinak to řeš dál s lékařem.

Aduš8
Kecalka 322 příspěvků 03.05.18 14:04

@kacud97 mně vždycky pomohlo hlavně teplo a asi to moc nenamáhat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostuda Plzně: Boss Šádek poslal Slavii a Spartu do ha*zlu a nazval Pražáky mr*kami

Tak tohle se nepovedlo. Adolf Šádek, generální manažer Viktorie Plzeň, se... číst dále >

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama