Bolest stydké kosti, třísel ve 4 měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 24.08.19 09:06
Bolest stydké kosti, třísel ve 4 měsíci

Jsem za 4 měsícem a včera jsem začala mít bolesti za stydkou kostí až ke konečníku a do třísel. Nikdy jsem takovou bolest nezažila. Jsem poprvé těhotná. Je to nepříjemné ale ne že bych umírala, spíš mě to omezuje v aktivitách, nemůžu z toho ani dnes v noci spát :roll: jde si nějak ulevit? Miminko bylo večer v pořádku, mám doma angelsounds a srdíčko jelo a šly slyšet pohyby. Není to roztáhnutí kostí tam dole s vazama nějak brzo? :nevim:
A ještě jedna věc. Měla některá z vás šílené sny? Buď jsem někde ve válce a letí na mě granát a dneska jsem zabila dva lidi 8o nikdy jsem takové sny neměla, na TV ani na nějaké kraviny na pc se nedívám… :nevim: vůbec nechápu kde se mi to v té hlavě bere… Někdy se celá rozhozená ze sna vzbudím třeba ve tři ráno a nemůžu už usnout, respektive bojím se usnout aby mi ta hrůza nepokračovala…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Dee10
Kecalka 361 příspěvků 24.08.19 09:11

@Vesničanka1 s tou bolestí moc neporadím, každopádně jsem 26 tt a sny mám taky strašný 8o nevím jestli je to těhotenstvím, ale předtím se mi tolik špatných snů nezdálo 8o a přesně jak píšeš, buď někdo zabijí mě, nebo zabijím já :D naštěstí sebou vždycky škubnu a vzbudím se, takže nevím jak sny pokračují dál a asi jsem za to i ráda :roll: :D

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 24.08.19 09:11

@Vesničanka1 to za pár dní přejde..me se to objevilo jednou ta bolest stydke kosti měla jsem to několik dní a pak to přešlo…
Jinak sny ty mám šíleně někdy í když těhotná nejsem :D

eli26
Povídálka 49 příspěvků 24.08.19 09:20

@Vesničanka1
Každý to má jinak, ale já měla tyto bolesti od 16týdne až do konce. Přešlo to až porodem:woman_shrugging: Doktor říkal jen vydržet, předepsal mi jen nějaký vápník… po kterém mi bylo špatně a učinek žádný. Nejhorší to bylo v noci vstávat ke konci z postele to už jsem i brečela.

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 24.08.19 09:38

@Kajka9 tak ty jsi mě potěšila a ty @eli26 teda ani trochu :mrgreen: jako dá se to vydržet, ale je to nepříjemný, jakoby to až pálí nebo nevím jak správně to nazvat, já se nejvíce děsím toho že mi dr řekne, musíš ležet, 8o samozřejmě bych ležela, ale nechci, chci chodit hodně ven do přírody, vypnu tam, relaxuju a mám pohyb, roztahuji si plíce do kopce a trénuji kondici o které si myslím, že až přijde den D tak mi to všechno pomůže a ne když budu ležet jak placka a čumět…
Pro mě je důležité vědět že to nijak nevadí plodu a já se s tím už nějak poperu, zkusím magnosolv. Třeba ty křeče povolí :nevim:
Jinak ty sny mě děsí a říkám si abych neměla pak malého psychopata 8o :mrgreen: sny si normálně pamatuji, ale rozřezaný těla kolem sebe a pocit že jw to úplně normální a pohodička jsem fakt neměla, jsem se prakticky vyděsila sama ze sebe 8o ráno jsem to říkala manželovi a ten se samozřejmě smál, protože i králíky teď musí porážet on, protože na to prostě nemám :nevim:

Zizzi
Nováček 3 příspěvky 24.08.19 09:49

Tyto bolesti jsem mela cca od 20tt az do konce, maly byl ke konci tak natlaceny v panvi ze jsem ke konci uz brecela bolesti, sotva jsem chodila a spat se nedalo. Cele tehotenstvi bylo temer bez obtizi ale tyhle bolesti byli priserne. Bohuzel neda se nic delat nez jen vydrzet a doufat ze to prejde, preji krasne tehotenstvi :)

Konys
Kecalka 126 příspěvků 24.08.19 09:59

Jsem 35tt a bolim uz taky cca nekdy od 20tt..asi to nikoho neuklidni, ale to jak to bolelo predtim je jeste fajn…pockejte za dalsich par tydnu :D
Jinak sny mam taky desivy.. Na dnesek me ve snu honili policajti se psem, ze mam v botech drogy.. :lol: :lol: Nikdy jsem ani travu nezkusila natoz neco takovyho.. :lol: :lol: No, nenadarmo se tomu asi rika,, jiny stav" :pankac: :lol:

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 24.08.19 10:01

A co kdybych si podložila zadek aby plod vypadl z oblasti stydké kosti trochu výš :mrgreen: ženský neděste mě, a to jsem si říkala jakou mám furt pohodičku :roll:

Konys
Kecalka 126 příspěvků 24.08.19 10:04

@Vesničanka1 Plod vypadne az za 5 mesicu :lol: Timhle ho asi neposoupnes.. :D
Jinak ja spim s kojicim polstarem s tim obrovskym, v domneni ze mi to pomuze.. A nic moc.. Kycle boli dal, kriz taky.. Ja uz se pasuju na upira.. Pres den spim a v noci bdim :nevim: :lol: :lol:

veria
Nadpozemská drbna 26246 příspěvků 24.08.19 10:07

No taky jsem si tyhle bolesti užila nejvíc poslední 3 měsíce je to fakt dost hrozny. Čím větší je mimino tím je to horší, pac víc tlačí. Trochu pomáhal vápník s fosforem, je to naky spesl přípravek na předpis, Osteogen myslím se to jmenuje. No ale fakt jen trochu. Zbavila jsem se toho az porodem.

veria
Nadpozemská drbna 26246 příspěvků 24.08.19 10:09
@Vesničanka1 píše:
A co kdybych si podložila zadek aby plod vypadl z oblasti stydké kosti trochu výš :mrgreen: ženský neděste mě, a to jsem si říkala jakou mám furt pohodičku :roll:

Ale Jo, to zkus, ten tlak na pánev se zmírní. No, ve 4 měsíci je to těžká pohodicka, ten konec je mnohem horší. ;)

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 24.08.19 10:15

Holky a ten vápník v těhotenství je ok? Chováme psy a právě fena když je březí nesmí dostat vápník protože pak hrozí že po porodu dostane eklampsii a bude problém, dává se vlastně až po porodu kdy kojí aby se úplně nevycucala, nemůže ten vápník mít špatný vliv třeba i na nás během těhotenství? :think: ale sranda no, břicho mám takové no větší špek, ale vstávám a rozcházím se jak matrona v 9 měsíci :mrgreen:

veria
Nadpozemská drbna 26246 příspěvků 24.08.19 10:22

Nejde mi vložit odkaz, přípravek se jmenuje Osteogenon.

Je to jen na předpis, psal mi to gynekolog, je to i pro těhotná, byla na to reklama i na me těhotenské prukazce. Zdálo se mi to trochu lepší když jsem to brala.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 24.08.19 10:36

@Vesničanka1 tak já si zas užila plno jiných problémů to si nevyberes

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 24.08.19 12:15

Ranní magnosolv asi trochu zabral a nebo jak chodíme a něco děláme tak to asi tolik nevnímám. Uvidím večer až se dám do klidu. Dnes mě čeká výšlap trochu do kopce, tak uvidím

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama