Bolest stydké spony a tlak 8 měsíců po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lonika86
Nováček 4 příspěvky 28.06.19 21:49
Bolest stydké spony a tlak 8 měsíců po porodu

Ahoj, mám dotaz. Jsem 8 měsíců po porodu a z ničeho nic mě začala zase bolet stydká spona a cítím nepříjemný tlak na spodek jako od 7. měs těhotenství. Do toho se přidala bolest beder. Byla jsem dost šitá, ale jizva je zhojená, sex přes počáteční obtíže je už úplně v pohodě. Menstruaci jsem již měla 2×, aktivně sportuji. Máte někdo podobnou zkušenost? Překvapilo mě, že se to objevilo až teď

Reakce:
Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 29.06.19 00:33

@Lonika86 a nemůžeš být těhotná? Mě u druhého těhotenství strašně bolela jizva po šití.

Lonika86
Nováček 4 příspěvky 29.06.19 06:59

@Sue2008 Běhám cca 4 dní očekávám menstruaci, takže doufám, že ne. Jizva mě nebolí a necítím ji, je to prostě celkový tlak tam dole a pak bolest té kosti + bedra. Vzhledem k tomu, že minulá menstruace byla v plné parádě, tak se mi nechce věřit, že by hned pár dní po oplodnění to takhle tlačilo a bolelo. Tebe to bolelo hned od začátku?

Sue2008
Kecalka 460 příspěvků 29.06.19 07:11

To už si přesně nepamatuji od kdy. Jen vím, ze mě to strašně vyděsilo a říkala jsem si, jak celé těhotenství přežiju.

Váš příspěvek
Reklama