Bolest stydké spony už v 1. trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 15:00

Bolest stydké spony už v 1. trimestru

Ahoj, může stydká spona bolet už na začátku těhotenství? Mně bolí od 12tt. Přijde mi to brzy, ale nevím, čím jiným by to bylo… Kdy začala bolet vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18257
11.1.22 15:01

Je to dané hormony. Mě bolela vždycky celé těhotenství a pak i nějaký čas po porodu. Plus skoro při každé MS. Taky lahůdka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
11.1.22 15:36

Jo… někdy kolem toho 11-12tt to začalo hrozně bolet. Hlavně jsem se nedokázala otočit v posteli. Kdykoliv jsem si lehla, tak jsem se nemohla pohnout jaká to byla bolest.
V práci jsem si musela vyměnit židli, protože z té mojí kancelářské mě příšerně bolela pánev a fakt jsem na ni nemohla sedět.
Kolem toho 5 měsíce se to uklidnilo a měla jsem pak pohodu až do konce.
Až teda pak po porodu, jak se to všechno zase vracelo, tak to byla lahůdka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
11.1.22 15:52

Já to měla u prvního hned od začátku. U druhé vůbec, už to bylo asi vše povolené. Preju at to nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18257
11.1.22 16:31

@LilyJane viď, jak to jede zase zpátky, s tim člověk nepočítal :mrgreen: Ale hlavně že klenby na nohou mi zůstaly rozjeté :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
11.1.22 18:17
@MartinaIrena píše:
@LilyJane viď, jak to jede zase zpátky, s tim člověk nepočítal :mrgreen: Ale hlavně že klenby na nohou mi zůstaly rozjeté

Holky já mela vždy velkou nohu, ale po dvou dětech 43. Paráda :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18257
11.1.22 20:52
@Micilin píše:
Holky já mela vždy velkou nohu, ale po dvou dětech 43. Paráda :cert:

Ježíši 8o No já zase skončila s výlety 30 km. Po deseti už padám na hubu bolestí. Jako lyžování a bruslení se vzdát nehodlám za nic na světě, ale třeba na běhání můžu zapomenout. Stejně jako milovaný aerobic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
12.1.22 08:58
@MartinaIrena píše:
@LilyJane viď, jak to jede zase zpátky, s tim člověk nepočítal :mrgreen: Ale hlavně že klenby na nohou mi zůstaly rozjeté :cert:

No nápodobně. Já těsně před otěhotněním nakoupila svoje oblíbené plátěné tenisky. No, že jse se do nich nevlezla v létě během těhotenství jsem brala - byla jsem nateklá jak balón. Ale nevlezu se do nich pořád, protože mám nohu rozpláclou jak slon. :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat