Bolest svalu z antikoncepce

Anonymní
18.4.21 17:29

Bolest svalu z antikoncepce

Zdravim,

setkala jste se nekdy nektera s velkou bolesti kloubu a svalu pri zahajeni uzivani antikoncepce? Beru ji druhy mesic a zacaly me par dni zpet silene bolet nohy, stehna, lytka, mam krece v dlanich 8o Nevim zda to ma souvislost s antikoncepci, beru magnesium, efekt zadny… Mam napeti v obliceji, jsem silene unavena. :nevim: Zitra jdu na gynekologii, ale az odpoledne, tudiz predpokladam, ze krevni testy mi udela az pri dalsim objednani. Jsem dost nestastna z toho, ta bolest je silena i v noci, jakoby mi nohy mely upadnout. Budu rada za nazor. Dekuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
396
18.4.21 17:40
@Anonymní píše:
Zdravim,setkala jste se nekdy nektera s velkou bolesti kloubu a svalu pri zahajeni uzivani antikoncepce? Beru ji druhy mesic a zacaly me par dni zpet silene bolet nohy, stehna, lytka, mam krece v dlanich 8o Nevim zda to ma souvislost s antikoncepci, beru magnesium, efekt zadny… Mam napeti v obliceji, jsem silene unavena. :nevim: Zitra jdu na gynekologii, ale az odpoledne, tudiz predpokladam, ze krevni testy mi udela az pri dalsim objednani. Jsem dost nestastna z toho, ta bolest je silena i v noci, jakoby mi nohy mely upadnout. Budu rada za nazor. Dekuji!

Za mě osobně a zkušenosti: po 2 letech jsem ( 2 roky vysazení ) začala brat tu samou HA, kterou jsem užívala 8 let. Nic se v mé zdravotní dokumentaci nezměnilo. Užívala jsem zhruba týden nebo dva, už nevím a skončila na pohotovosti - teploty, bolesti lýtek, následně zvracení, průjem. Kapacky a vysazení HA a světe div se ze dne na den klid, od všeho.

Za mě: jedině už kondom, spermicid. HA nikdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1573
18.4.21 19:38

Ja mela po dlouhodobejsim uzivani HA v mladsim veku krece v lytkach. Nyni po pulroce Mireny, ktera pak sla ven silene potize s pleti a cyklem. Takze souhlas s predchozi uzivatelkou, ze HA nic moc, rozhodne nesedi kazdemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 22:33

Ty bolesti v nohách bych nepodceňovala. HA zvyšuje srážení krve, může přispívat ke vzniku trombózy. Trvala bych na řádném vyšetření, nech se poslat na cévní a nech si zjistit z krve trombofilní mutace. Já kvůli HA málem umřela, na plicní embolii.

• Citovat
  • Nahlásit
134
19.4.21 05:39

Antikoncepci jsem zacala brat prvne v zivote v 37 letech a pres tri mesice si mohe telo zvykalo. Vylo mi divne, motala se mi hlava, bolelo me cele telo, unavene nohy, tupe bolesti v lytkach, nekdy nechut, prujmy, menzes zasadne ne v době neaktivnich pilulek. Dr rikala, at pockam a at zkusim jinou dobu brani, misto rano, tak k obedu behem jidla. Po 3-4 mesicich se to zacalo zlepsovat. Mozna i proto, ze jsem si furt rikala, co to je za svinstvo a s kazdou piluli jsem si rikala, jak fo sebe rvu chemii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat