Bolest těsně pod levým žebrem u dospělých

Anonymní
9.4.20 14:18

Bolest těsně pod levým žebrem u dospělých

Anonym nebo smazat, děkuji, nechci veřejně řešit svůj zdravotní stav. Už někdy od ledna mě bolí a lechtá těsně pod levým žebrem, nyní cítím, že to žebro je jak kdyby mírně zvětšené, možná jsem to tak měla vždy, nevím, tělo není asymetrické a ta levá strana je i nepatrně mírně nafouklejší než ta druhá.
V tom lednu jsem měla zvýšené jaterní testy, proto jsem byla na sonu jater a žlučníku, což dopadlo dobře.
Levou stranu tam, kde mě bolí, mi nezávazně za sebou prohmataly dvě praktické lékařky, jedna v lednu (záskok za moji stávající) a druhá (moje stávající ) koncem února. Obě řekly, že na pohmat tam nic necítí, že je to v pořádku.
V tom lednu mě i bolela prává noha, měla jsem obavu z trombózy, vyšetřil mě můj známý chirurg, který řekl, že noha mě bolí od bederní páteře, slyšela jsem, že od těch beder může bolet i to podžebří, máte někdo zkušenost?
Samozřejmě, že pokud mě to bude bolet nadále, půjdu k lékařce, ale všichni víme, jaká je teď situace kvůli koronaviru.
Děkuji všem, kteří jste dočetli do konce a za vaše event. rady, zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

751
9.4.20 15:09

Již jsem se s tímto setkal a vyřešil, není to od bederní páteře, ale od hrudní, stává se to, že se blokne nerv v úrovni toho žebra, existuje na to jednoduchý cvik, který ale těžko popíšu, chtělo by to ukázat osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 20:01

Je to možné od páteře. Cviky na internetu nějaké budou určitě. Dala bych teplou koupel a nějaké cviky. Kdyby nezabrali tak bych běžela k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 21:10

Dobrý den, nevím, jak moc je to u vás ještě aktuální problém, ale od února se potykam s tím samým. Tlak v levém podzebri, po čase až žaludeční neuroza, jenže já jsem neskutečný nervak a všude vidím nejhorší nemoci., takže tu jsem si spíš sama přivodila stresem… Proběhlo u mě dvakrát vyšetření na chirurgii, u praktické lékařky, kontrola krevního obrazu, moci, dvakrát sono břicha, rtg hrudníku i páteře.. A vypadá to, že je to od špatného držení těla, podle rehabilitační lékařky mám pretizenou levou polovinu těla a blokadu si skloubení. Takže asi tak to vypadá u mě… Třeba vás to nějak nasmeruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama