Bolest třísel a podbřišku po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 12:21
Bolest třísel a podbřišku po porodu

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda nemáte zkušenosti s bolestí v podbřišku po porodu. Jsem 16 týdnů po porodu. Porod jsem měla rychlý a přirozený. A od nějakého 12. Týdne po porodu mě bolí v podbřišku. Měla jsem strach jestli to není slepak. Ale už mi dělali 3× Sono a nic nenašli. Ještě mě bolí na té straně trislo a záda. Neměla jste nějaká taky něco takového? Děkuji za odpověď ????

Reakce:
Elen8
Extra třída :D 13096 příspěvků 29.08.19 12:25

Nemůžeš to mít od zad? Např. krizokycelni skloubení zablokováne?

Malálucinkafifi
Nováček 5 příspěvků 29.08.19 12:33

Nevím no :nevim:. Moje paní doktorka na neurologii je se vším hned hotová. V úterý jdu zkusit nějakou jinou, tak snad alespoň někdo mi pomůže. Na Sonu břicha mi vždy řeknou něco jiného. Teď říkali něco o endometrioze :roll:..

Heivka
Závislačka 4387 příspěvků 29.08.19 13:01

Podbřišek nevím, ale kyčel může být od zablokované bederní páteře, to jsem měla po druhém porodu, pomohla rehabilitace, cvičení a hlídat jak manipuluji s miminkem abych nepřetěžovala jednu stranu.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 347 příspěvků 29.08.19 13:21

Ke konci těhotenství jsem měla hrozné bolesti v tříslech, byla to křečová žíla. Nemohlo by to být i u Vás, byť jste již po porodu? Pomohl mi předepsaný Detralex, ale existují prý i volně prodejné preparáty na křečové žíly v tabletách.

Malálucinkafifi
Nováček 5 příspěvků 29.08.19 13:34

Těžko říct no :nevim:. Když jdu tak mě bolí záda, trislo a jde to do podbřišku :( :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 18:51

Ještě mě teď napadlo, že mám na břiše jizvu od vaječníku, ale mám ji v úrovni pupíku. Jestli to třeba nemohou být srusty. Nemáte někdo zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama