Bolest třísel a v rozkroku v těhotenství

239
8.4.21 13:34

Bolest třísel a v rozkroku v těhotenství

Dobrý den dámy, již několik dní mě trápí bolest v rozkroku. Ta jde až do třísel. Jsem 27 tt. Při prvním těhotenství jsem v této době skončila na udržování, protože jsem se začala otevírat. Doktor nic neobvyklého nepostřehl. Ale když mě vyšetřovat uvnitř, tak to bolelo stejně, jako na vnějšku. Může to způsobovat mimi? Od prvního těhotenství uběhlo víc, než 17 let, tak už si to moc nepamatuji :lol:. Děkuji.

Příspěvek upraven 08.04.21 v 13:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63070
8.4.21 13:39

Jo, je to normální, roztahuji se vazy, já sotva lezla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
8.4.21 13:42

Mě bolí spona stydké kosti, nejhorší je to, když vstanu. Než to rozchodím, je to pekelná bolest. S každým těhotenstvím je to horší. :lol: Nemůže to být ono?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
8.4.21 13:46

Ja mam zase v riti kycle. Budi me to i v noci. Nez to rozchodim, vypadam jak moje osmdesatileta babicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
8.4.21 13:48
@Mimi1985 píše:
Dobrý den dámy, již několik dní mě trápí bolest v rozkroku. Ta jde až do třísel. Jsem 27 tt. Při prvním těhotenství jsem v této době skončila na udržování, protože jsem se začala otevírat. Doktor nic neobvyklého nepostřehl. Ale když mě vyšetřovat uvnitř, tak to bolelo stejně, jako na vnějšku. Může to způsobovat mimi? Od prvního těhotenství uběhlo víc, než 17 let, tak už si to moc nepamatuji :lol:. Děkuji.Příspěvek upraven 08.04.21 v 13:42

Pokud lekar nic nezjistil, tak je to normalni. Ja jsem 32tt a tohle mam tak od 25tt. Boli me celej spodek a trisla, jak kdybych je mela hoooodne namozeny z posilovny. Sotva chodim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
8.4.21 13:51

Buď v klidu je to normálni.. Jsem 23tt a bolí mě to taky 😁.. A když déle chodím připadám si jak kdybych byla v posilce 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat