Reklama

Bolest třísla, boule na pysku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHochmannova
Nováček 5 příspěvků 29.01.17 20:27
Bolest třísla, boule na pysku

Zdravím, ženy. :mavam:
Poslední měsíc se mi dělají na pravém stydkém pysku malé bolestivé, tvrdé bulky, které zmizí a mám na nějakou chvíli klid.
Ale předevčírem se mi udělala jedna velká. Ovšem, její bolest sahá až do třísel.
Mám si dělat starosti? Nebo je to třeba jen beďar?
Děkuji za každou zkušenost!

Příspěvek upraven 29.01.17 v 20:31

Reklama

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 29.01.17 20:29

Co myslíš? Je bolestivé vyrážka na genitáliích v pořádku? No asi ne ze jo… :roll:

cecetka
Kelišová 7170 příspěvků 29.01.17 20:40

@PHochmannova Na co cekas? Proc s tim nejdes ke gynDr.? Muze to byt banalita, muze to byt pohlavni nemoc, muze to byt i neco vaznejsiho. Tady se ale odpoved nedozvis :nevim:

kituska
Závislačka 2710 příspěvků 29.01.17 20:53

Mi se jeden cas dělala opakovane boulicka o velikosti hrasku..bylad to teda silena bolest, nemohla jsem chodit ani sedet :( byla to ucpana brecht. zlaza nebo kvasinka..resila sem to s homeopatem, delala cipky z kokosaku a tea tree oleje a preslo to..

Příspěvek upraven 29.01.17 v 21:10

ivulunka
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 29.01.17 21:02

Bolest v tříslech a bolaky jsou i při genitalnim oparu. Nic příjemného.

PHochmannova
Nováček 5 příspěvků 29.01.17 21:11
Žlázy

Já jí mám v horní části. Četla jsem o zánětech Bartoliniho žlázy, ale ty se prý dělají níž.
Ale mám stejný problém, bolestivost při chození..

PHochmannova
Nováček 5 příspěvků 29.01.17 21:13
Genitální opar
@ivulunka píše:
Bolest v tříslech a bolaky jsou i při genitalnim oparu. Nic příjemného.

Hledala jsem podle fotek na internetu a na genitální opar to nevypadá. Ty bulky mám pod kůží, jsou tvrdé a bolí to. A není jich hodně. Momentálně mám jednu, ze které jde šílená bolest.
Bohužel jsem nastoupila do nové práce a nesmím stonat. Takže gynekologa vůbec nestíhám :/

warita
Kelišová 7380 příspěvků 29.01.17 22:11

To zni jako abces, ale proc si nezajdes na gyndu nechapu. Pokud to takhle boli, neni na co cekat.

Kdysi jsem lezela na urologii s pani, ktere se udelal abces mezi mocovou trubici a vaginou a docela si uzila, nez ji to narizli a vypustili. Bez k doktoru hned zitra.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 01:53

Mě se to taky dělá, už jsem to měla několikrát. Jakoby v místě okrajů kalhotek, jakoby mezi pyskem a tříslem. Neumím to moc popsat. Vždycky je to bolest jako kráva, doslova. Minule jsem na to dala framykoin a pomohl mi. Vždy mi to samo praskne a cosi z toho vyteče. Sama si to nemačkám, nejde to, ale hlavně tu bolest bych nevydržela. Tipuju to na bedar nebo tu žlázu, spíš asi tu. U doktora jsem s tím nebyla. Žádná pohlavně přenosná nemoc to být nemůže, jsem panna. Anonym ze zdravotních důvodů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 21:19
Prosim o radu

Ahoj holky , slečny a paní
Chtěla bych se zeptat , udala se mi boulička velikost hrasku na prave strane glitorisu . Ještě nikdy jsem to tam neměla a mam starosti . Někde jsem četla ze to může být z holení ale podle toho co dělám tak mi to nesedi . Nebo jsem slyšela z pohlavního styku ale tímhle ještě neprochazim . Bolí to hrozně když chodím Sedim a mam nohy blíž u sebe . Prosím o radu :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama