Bolest ucha

Anonymní
13.1.20 19:49

Bolest ucha jen nejdy

Zdravím,

Již měsíc mě trápí bolest ucha, že nemůžu spát. Ale to hlavní je, že někdy. Někdy jednou týdně. Někdy týden klid. A když mě to chytne, tak když chodím neboli to tolik, ale když ležím na té straně, nedá se to vydržet… Nevím, co dělat nebo co to je… Objednaná jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17149
13.1.20 20:13

Taky to mám, prý žádný zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 21:42

@vokishka a co to tedy je? Dali ti nějaké kapky, nebo aspoň řekli, proč to tak je? Přece to není normální… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
17149
13.1.20 22:10
@Anonymní píše:
@vokishka a co to tedy je? Dali ti nějaké kapky, nebo aspoň řekli, proč to tak je? Přece to není normální… :pocitac:

Pokud nemáš zánět, žádné kapky na to nejsou, můžeš si zkusit koupit volné prodejné.. Já v tom uchu Teda několikrát i zánět měla, ale po přeleceni a už normálním nálezu to prostě stejně občas pořádně bolí. Mám navíc polohove vertigo, problém je v tom uchu. Už to tak mám několik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17149
13.1.20 22:10

Někdy Teda pomůže i proplachniti ucha na ORL.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 07:51

@vokishka

Problém je, že mi nic nenašli, tak občas se to vrátí a to je… Nemůžu spát, jde mi to do zubu… Je to fakt hrozný. A když mě to chytne, tak jakýkoliv pohyb na tu stranu, kde to bolí, je nepredstavitelny… Objednaná jsem až za týden, prý to asi nic nebude. Ale představa, že s tím musím žít se mi nelíbí

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama