Bolest ucha pry to nic neni

Anonymní
17.6.21 13:44

Bolest ucha pry to nic neni

Ahoj,

Dnes jsem byla u obvodaka, ze me boli ucho. Rano mi zalehlo, ale hrozne, pak zacalo bolet. J mi i trochu soufl, min tyden jsem byla nastydla..nemam teplotu, ale ucho boli, kdyz zivnu, skytnu pichne v nem. jinak mam pocit jakobych v nem neco mela, spunt..koukl do ucha s pry je zarudly, jestli jsem se nedrapla uchostourou..nedrapla..ucho fakt boli, uz i zuby a vse kolem. Piska mi v nem..je mozny, ze nepoznal zacinajici zanet? Uz nevim jak bych si ulevila. Kapky, ibalgin, nic..uvazuji, ze zutra zkusim usni..ale. pokud tam nic nevidel, jaktoze tak boli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16587
17.6.21 13:46

Samozřejmě, že je to možné. S bolestí ucha nemá smysl chodit k obvodnímu lékaři - vždycky rovnou ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
17.6.21 13:48

No obvodak te má poslat na ORL. Normálně se tam objednej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
995
17.6.21 13:51

Šla bych hned na ORL klidně dnes, jestli to ještě někde stihneš. Taky možná večer skončíš na pohotovosti, pokud je to zanet. Většinou se to zhorší jak si večer lehnes. Dej si Ibalgin na bolest a myslím chladit ucho z venku, třeba se zánět zastaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24267
17.6.21 13:54

Běž na ušní, bolesti ucha se s obvoďákem neřeší, nemá ty nástroje na prohlídnutí, takže jsi tam zbytečně ztrácela čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
17.6.21 13:55

Dojdi si na Orl, nemusíš mít ani zadanku, vypadá to na zánět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
17.6.21 13:57

Než se dostaneš k dr, zkus si promazat ucho vatou namočenou ve slivovici, doporučovala to mamce doktorka a prý když to nepomůže, tak okamžitě orl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
995
17.6.21 14:00

Pokud nezabírá Ibalgin, tak rychle na ORL. On může prasknout bubínek tím zánětem sám od sebe, sice se ti ulevi, ale když to píchne Dr, tak je dírka menší a lip se to hojí. Já to minule nestihla a bubínek mi praskl v čekárně na pohotovosti, ale nakonec se to zahojilo brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
17.6.21 14:04

Nrbo je to jen zalehle, mne jednou zalehlo ucho az bolestive, pak jsem kychla a hrozna bolest. Kychla jsem podruhe a bylo vse ok..ale 100% jistotu mas jen na orl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
17.6.21 14:30

Běž na ORL, nebo jak se to rozjede, nebude to legrace. Slivovice nakapaná do ucha může taky pomoct, ale ORL bych nevynechávala, když už bolí i zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13478
17.6.21 14:43

Mozna zanet zvukovodu, pekne neprijemna bolest. Mela jsem nekolikrat a vzdy sla na ORL. Naposledy i ORL lekar rikal, ze tam nic tak hrozneho nevidi, ale ja pri kazdem kroku mela cerno pred ocima bolesti. :hug: Pomohly vzdy ATB kapky. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3141
17.6.21 15:53

@Hobitka Já kdysi na „jen“ zánět zvukovodu málem umřela. Taky mi primář ORL ze začátku nevěřil, že to tak bolí. Když jsem pak skončila na JIPce, tak mé lůžko při vizitě radši obešel :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13478
17.6.21 16:17

@Murka :hug: Jo, to je fakt silena vec. Jednou jsem si to taky nechala ja blbec rozjet… Od te doby jsem chodila hned, jak jsem pocitovala prvni priznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat