Bolest ucha z klimatizace

2361
17.8.15 17:55

Bolest ucha z klimatizace

Ahoj holky, jsem týden v práci a jelikož mám nad hlavou klimatizaci, tak mě přesně z té strany začala bolet hlava, ucho a za krkem. Nemáte nějakou radu, jak se toho zbavit a jak tomu předejít. Klimatizaci vypnout nemůžu, nedalo by se tam existovat a rozhodně si nemůžu dovolit lítat po doktorech. Budu ráda za každý tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4561
17.8.15 17:58

@Teruna000
Možná se to bude zdát směšné, ale do ucha vatu a okolo krku šátek. Šátek nosím doma pořád, aspoň mě nebolí při práci u PC za krkem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
17.8.15 18:00

@Doctus Něco takového jsem si myslela :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4561
17.8.15 18:15

@Teruna000
U klimatizace by měly jít nastavit horizontální lamely pomocí dálkového ovladače a vertikální lamely manuálně. Místo na zaměstnance nechť to fouká třeba směrem do zdi nebo do okna (zavřeného). V práci se nemá trpět. A brát si každou noc analgetikum na to, aby člověk usnul, to opravdu není řešení. Šátek je módní doplněk a vaty si nikdo nevšimne. A i kdyby, co je komu po tom. Vaše zdraví je přednější. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68983
17.8.15 19:07

@Teruna000 Jako druhá možnost mě ještě napadá přestěhování stolu ;-) ale to zas záleží jak to v práci máte, u nás se hrají škatulala dle libosti a dohody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
17.8.15 19:40

@j.a.n.i1 u nás to nejde. Není tam jinak místo, aby se daly stoly přesunout :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu