Bolest uprostřed podbřišku v těhotenství a bříško neroste

Anonymní
21.12.20 10:49

Bolest uprostřed podbřišku v těhotenství a bříško neroste

Hezký den,

prosím o radu, jedná se o mé první těhotenství a jsem právě v 17. týdnu, dnes mě začalo tak zvláštně a bolestivě svírat uprostřed podbřišku, bolest je docela silná, ale trvá pár vteřin a poté odezní. Je to takový zvláštní pocit, jako kdyby se mi tam něco sevřelo a potom zase uvolnilo. Setkaly jste se s takovou bolestí, mám strach, zítra jdu na kontrolu do poradny, ale nerada bych něco zanedbala. Dále mě trápí absolutní absence růstu bříška, mám jej stejné jako před otěhotněním, je pravda, že postavou nejsem žádná modelka. Je možné, aby v 17. týdnu nerostlo břicho a žena skoro nic nepřibrala?

Moc děkuji všem za rady a přeji krásný předvánoční čas!

:srdce:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62164
21.12.20 10:58

D bolesti se obrat na dr. Jinak ano, je normální, že při prvním tehotenstvi bříško roste později, kor pokud nejsi úplně stihla.. Na mě to nebylo poprvé vidět až do 6.mesice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15267
21.12.20 12:08

V prvním těhotenství se břicho ukázalo někde kolem 22-24tt. Bolest řeš u dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
21.12.20 12:32
@Anonymní píše:
Hezký den,

prosím o radu, jedná se o mé první těhotenství a jsem právě v 17. týdnu, dnes mě začalo tak zvláštně a bolestivě svírat uprostřed podbřišku, bolest je docela silná, ale trvá pár vteřin a poté odezní. Je to takový zvláštní pocit, jako kdyby se mi tam něco sevřelo a potom zase uvolnilo. Setkaly jste se s takovou bolestí, mám strach, zítra jdu na kontrolu do poradny, ale nerada bych něco zanedbala. Dále mě trápí absolutní absence růstu bříška, mám jej stejné jako před otěhotněním, je pravda, že postavou nejsem žádná modelka. Je možné, aby v 17. týdnu nerostlo břicho a žena skoro nic nepřibrala?

Moc děkuji všem za rady a přeji krásný předvánoční čas!

:srdce:

Já jsem tedy neměla bříško ale břicho a začalo růst kolem 6m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
22.12.20 15:54

Jak se rozpíná děloha, tak mě taky různě bolelo a píchalo v břichu. Někdy jak kdyby měl přijít menzes, někdy tam jen píchlo. Popiš to doktorovi a uvidíš. Mě řekl, že všechny bolesti do úrovně jak mě bolel menzes jsou ok. Jen kdyby to bolelo víc a začala bych krvácet, tak je problém. Jinak já taky moc nerostla do 7 měsíce a až 8-9 měsíc všichni čumí, jaké mám břicho. Taky strie dlouho nic a najednou v 9 měsíci totálně popraskané břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.12.20 22:04

Ja jsem skoro do 20tt taky neměla žádné bříško. Od 20tt pak začalo rychle růst. Bolesti co popisuješ jsem měla taky. Ale pozděj, cca od 24tt. Vprostřed podbřišku. Bylo to dost nepříjemné. Podle dr.je tam nejtenčí kůže která se napíná, nebo tak něco říkal :) trvalo to snad měsíc, pak to odeznělo. Pokud máš ale obavy zajeď na pohotovost, přece jen budou svátky a ty budeš aspoň klidnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
30.12.20 09:43

Bolesti co popisuješ jsem měla taky, hlavně v tříslech a dookola břicha, Dr mě uklidňoval, že je to v pořádku, jak se děloha uvolňuje a roztahují se okolní vazy. Ale samozřejmě se zmiň u Dr. A bříško na mě vykouklo až skoro na konci 5měsice. A to jsem před těhu byla hubeňour. S váhou si nedělej starosti, neboj ona pujde nahoru ani nebudeš vědět jak :D ja jsem teď 31tt a mam pocit ze přibírám s každým nadechnutím :D, neprošla jsem na OGTT takže mě vedou jako s gestačním diabetem, takže i když se bůhvíjak nepřecpavám a nemlsam, váha roste, bříško roste, malá roste :srdce: Užívej si ještě dokud si sama zavážeš tkaničky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat