Reklama

Bolest uší při růstu zoubků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slunickop
Stálice 94 příspěvků 18.06.11 22:21
Bolest uši při růstu zoubků

Ahoj holky, chci se jen zeptat, zda máte zkušenosti s růstem zoubků a bolesti oušek. Je nám skoro 2 roky, nikdy jsme neměli problémy s růstem jiných zoubků, ted mu chybí vzadu stoličky, ale nevidím náznak růstu. Ve středu měl 38,5 teplotu,chytal si za tvářičky a ouška, poplakával, měl řídkou stolici, ale jen 1× denně, další den už v normálu,v noci trochu pokašlával,i po podávání Panadolu po 6 hodinách měl 38,5 teplotku,vi­děla jsem ho jak je mu nějak na zvracení a pak zase spinkal…ve čvrtek ráno a pak už v pátek v poho, bez teploty, bez stěžování si na cokoli..byli jsme u doktorky / to se zas poptat, jestli by ty teploty nemohli souviset s klíštětem a malým vodnatým pupínkem v místě kousnutí…prý ne, ale ty teploty máme sledovat/,no a dnes si strkal takový masážní kartáček do pusinky, už delší dobu rád kouše do patek rohlíku../ to mi v tu chvíli nedocházelo..proč jen tu patku..ted si to dávám do souvislostí/ a opět se držel za ouško, plakal, točil hlavou..asi chudáček neví, jak se zbavit tý bolesti, opět jsem mu dala Panadol, alespon na ztišení bolesti a šla si ke kamarádce půjčit kapičky do uší OTIPAX, kdyby to náhodou byl začínající zánět ucha..uvidím co v noci a kdyžtak mu do ouška kápnu a půjdeme k dokt.Člověk si fakt není nikdy jistej jestli to může být jen k zoubkům,nebo chytil průvan..nebo to pitomý klíště…omlouvám se za tak dlouhý článek..ale třeba máte s těma zoubkama a ouškama některá zkušenost..díky :-)

Reklama

Reakce:

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 18.06.11 22:27

Ahoj, zadní zoubky prckovi zatím nerostou,ale myslim si, že ouška u toho můžou klíďo bolet. Prcek má při růstu zoubku i zvětšený uzliny na krku. Ono asi spíš než bolavý má ty ouška hodně citlivý. Já si pamatuju, když se mi prořezával moudrák tak mě v tom uchu strašně lochtalo a nepřestalo to dokud nebyl zub vyrostlej :nevim: . Maj to holt chudinky citlivý.

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 18.06.11 23:10

Zajdi na ORL, jestli je to k zubum, tak pochybuju, ze to bude zanet. Je mozny, ze ho fakt boli nejaky uzlinky, ktery by k zubum klidne mohly byt, zanet jako takovy si myslim, ze nee…
 j

pavučina
Kecalka 462 příspěvků 18.06.11 23:45

Stoličky můžou vystřelovat do uší,ale ta teplota mi na zuby přijde dost.Možná se přidala i nějaká viróza.Toho klíštěte bych se tak nebála,jedině kdyby se kolem ukázal červený flek.Ale na ORL bych taky jela.

SandraM 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.11 07:43

podle mě to je určitě od zubů, ale na orl bych jela určitě.

slunickop
Stálice 94 příspěvků 20.06.11 10:43

Ahoooj, díky za napsání…tak nakonec jsem kapičky ani nepoužila, celou noc sponkal a pak si nijak nestěžoval…dnes zas zničehonic otevírá pusinku a říká „auví“, tak jsme mu dala kartáček a on si tam tu stranu vzadu drbe, tak to vidím na tu stoličku, jinak je v pohodě, krom toho, že pokašlává / a to jen po ránu/.No každopádně asi zítra zajdu k doktorce, aby nám něco nakašel a ouško napsala, neboť za 14 máme jet na dovču,tak at se pro případ raději zásobíme..Z toho letadla mám trochu strach, ještě jsme s ním neletěli a bojím se, aby ho z něj nebolely ouška, tak jako mě při přistání..uvi­díme.Vám díky za rady a hezký den :lol:

SandraM 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.11 15:32

to jsem ráda, že je mu už líp, asi to byly opravdu ty zoubky. Mně když rostla jedna osmička, měla jsem krk jak při těžký angíně :-/ Snad další zoubky nebudou už tak trápit ;)

Elis22
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 05.09.14 08:30

Malá má prořízlé zatím jen dva dolní zoubky, ale lezou i obě jedničky horní a pořád něco kouše a cpe si to úplně dozadu do pusinky, tak nevím jestli nelezou i tam zoubky :nevim: a hlavně si pořád tahala za ouška, tak jsem to říkala doktorce, jestli s nimi něco nemá a prý je naprosto v pořádku, že tam má jen ten maz a malé děti cítí jak jim vytéká a tak je to může svědit, to je prý vše…jenže mě se to pořád nezdá a poslední dobou si začala do oušek strkat i prstík a vlastně se tam snaží nacpat vše co má tvar tyčinky, tak nevím jeslti jí ouška bolí nebo jen okoukala to když jí čistím ouška a snaží se to napodobovat :nevim: co myslíte vy? nebo myslíte že to souvisí s růstem zoubků?
A ještě bych se chtěla zeptat co na bolest - máme chamomilla vulg.9CH ale mám pocit že to moc nepomáhá, vyzkoušeli jsme i různé gely a NIC! jediné u čeho jsem si všimla že zabírá je Nurofen, jenže nevím zda ho můžu dávat „dlouhodobě“ známá ho dávala když jejímu dítěti rostli zoubky každých 6 hodin, já zatím jen na noc, ale přes den mám dávat co?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >