Bolest uzliny v podpaží před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:14
bolest uzliny v podpaží před menstruací

Dobrý večer,
prosím zachovat anonym.
Posledních pár měsíců mě pobolívá před každou menstruací uzlina v podpaží. Ještě, než začnu hysterčit a plašit, může to něco znamenat? Myslím něco vážnějšího? K lékaři se chystám.

Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 29.11.17 21:32

Nic to neznamena mam to taky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:40

@zudina dík, mě totiž znejistilo to, že bolí vždy jen jedna. Samozřejmě během měsíce na to zapomenu…

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 29.11.17 21:45

Me taky boli jen jedna a vzdycky se zvetsi. Byla jsem s tim na vysetreni a rekli mi ze je to hormonalni, to ti reknou taky. Mam to uz nekolik let

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 29.11.17 21:51

.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:52

@zudina no nějak extra bych na vyšetření nešla, spíš bych se zmínila na preventivce

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 29.11.17 21:58

To mám taky, je to přídatná prsní žláza, v podstatě takový třetí prso v podpaží. S věkem to malinko roste. Někdy to bolí i před ovulací. Dochází k tomu tak, že když jsi byla embryo, pár buněk prsní žlázy se „zabydlelo“ trochu špatně. Řekni to gyn.dr, pošle tě na UZ, nebolí to, tam to jen potvrdí. Je dobrý o tom vědět, v těhotenství se mi to zvětšilo, 3. den po porodu jak jsem měla nalitý psa, tak jsem měla i bouli pod paží takovou, že jsem nemohla dát ruku k tělu, ale po kojení jsem ještě odsávala a za pár dnů to zmizelo, i když jsem pak dál kojila, tak tam už se nic nedělalo. Já to mám navíc na obou stranách :zed: :zed:, nalevo malinkou, tam mi to nic nedělá, ani po porodu to nebolelo, ale na pravo to trochu zlobí, hlavně před MS a při tom rozjezdu kojení. Jinak s tričkama na ramínka jsem se dávno rozloučila, vypadám v nich, jak by mi tam tekl špek :roll: :poblion:

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 29.11.17 22:02
@králíkovna píše:
To mám taky, je to přídatná prsní žláza, v podstatě takový třetí prso v podpaží. S věkem to malinko roste. Někdy to bolí i před ovulací. Dochází k tomu tak, že když jsi byla embryo, pár buněk prsní žlázy se „zabydlelo“ trochu špatně. Řekni to gyn.dr, pošle tě na UZ, nebolí to, tam to jen potvrdí. Je dobrý o tom vědět, v těhotenství se mi to zvětšilo, 3. den po porodu jak jsem měla nalitý psa, tak jsem měla i bouli pod paží takovou, že jsem nemohla dát ruku k tělu, ale po kojení jsem ještě odsávala a za pár dnů to zmizelo, i když jsem pak dál kojila, tak tam už se nic nedělalo. Já to mám navíc na obou stranách :zed: :zed:, nalevo malinkou, tam mi to nic nedělá, ani po porodu to nebolelo, ale na pravo to trochu zlobí, hlavně před MS a při tom rozjezdu kojení. Jinak s tričkama na ramínka jsem se dávno rozloučila, vypadám v nich, jak by mi tam tekl špek :roll: :poblion:

Jojo taky se mi to po porodu silene zvetsilo a strasne to bolelo a ty tilka presne vim o cem mluvis vypadam v nich jak mutant

taketik
Závislačka 3952 příspěvků 29.11.17 22:15

Ja s tim byla na operaci.. ted v tehu me to znova oteklo doktor rikal ze vysoka pravdepodobnost az dokojim reoperace :roll:
operace duvod; rakovina v rodine v pridatne prsni zlaze se muze udelat, nasledne neestetika a hlavne bolest.. po Operaci ( 2014) byl klid do ted

phan86
Povídálka 23 příspěvků 29.11.17 22:23

Jdete na sono prsu - je dobre chodit na preventivky a budete v klidu. s nejvetsi pravdepodobnosti to nic nebude. ale taky to muze byt skryty nehmatny nador s chycenou lymfatickou uzlinou a cim driv na to prijdete tim lepe. drzim pesti

Malike
Extra třída :D 11873 příspěvků 30.11.17 07:02

Mě už se zas 2× stalo že mě hrozně bolí nohy..přesněji si myslím tibiová kost u obou nohou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >