Reklama

Bolest uzliny v podpaží před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:14
bolest uzliny v podpaží před menstruací

Dobrý večer,
prosím zachovat anonym.
Posledních pár měsíců mě pobolívá před každou menstruací uzlina v podpaží. Ještě, než začnu hysterčit a plašit, může to něco znamenat? Myslím něco vážnějšího? K lékaři se chystám.

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 29.11.17 21:32

Nic to neznamena mam to taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:40

@zudina dík, mě totiž znejistilo to, že bolí vždy jen jedna. Samozřejmě během měsíce na to zapomenu…

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 29.11.17 21:45

Me taky boli jen jedna a vzdycky se zvetsi. Byla jsem s tim na vysetreni a rekli mi ze je to hormonalni, to ti reknou taky. Mam to uz nekolik let

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 29.11.17 21:51

.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.17 21:52

@zudina no nějak extra bych na vyšetření nešla, spíš bych se zmínila na preventivce

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 29.11.17 21:58

To mám taky, je to přídatná prsní žláza, v podstatě takový třetí prso v podpaží. S věkem to malinko roste. Někdy to bolí i před ovulací. Dochází k tomu tak, že když jsi byla embryo, pár buněk prsní žlázy se „zabydlelo“ trochu špatně. Řekni to gyn.dr, pošle tě na UZ, nebolí to, tam to jen potvrdí. Je dobrý o tom vědět, v těhotenství se mi to zvětšilo, 3. den po porodu jak jsem měla nalitý psa, tak jsem měla i bouli pod paží takovou, že jsem nemohla dát ruku k tělu, ale po kojení jsem ještě odsávala a za pár dnů to zmizelo, i když jsem pak dál kojila, tak tam už se nic nedělalo. Já to mám navíc na obou stranách :zed: :zed:, nalevo malinkou, tam mi to nic nedělá, ani po porodu to nebolelo, ale na pravo to trochu zlobí, hlavně před MS a při tom rozjezdu kojení. Jinak s tričkama na ramínka jsem se dávno rozloučila, vypadám v nich, jak by mi tam tekl špek :roll: :poblion:

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 29.11.17 22:02
@králíkovna píše:
To mám taky, je to přídatná prsní žláza, v podstatě takový třetí prso v podpaží. S věkem to malinko roste. Někdy to bolí i před ovulací. Dochází k tomu tak, že když jsi byla embryo, pár buněk prsní žlázy se „zabydlelo“ trochu špatně. Řekni to gyn.dr, pošle tě na UZ, nebolí to, tam to jen potvrdí. Je dobrý o tom vědět, v těhotenství se mi to zvětšilo, 3. den po porodu jak jsem měla nalitý psa, tak jsem měla i bouli pod paží takovou, že jsem nemohla dát ruku k tělu, ale po kojení jsem ještě odsávala a za pár dnů to zmizelo, i když jsem pak dál kojila, tak tam už se nic nedělalo. Já to mám navíc na obou stranách :zed: :zed:, nalevo malinkou, tam mi to nic nedělá, ani po porodu to nebolelo, ale na pravo to trochu zlobí, hlavně před MS a při tom rozjezdu kojení. Jinak s tričkama na ramínka jsem se dávno rozloučila, vypadám v nich, jak by mi tam tekl špek :roll: :poblion:

Jojo taky se mi to po porodu silene zvetsilo a strasne to bolelo a ty tilka presne vim o cem mluvis vypadam v nich jak mutant

taketik
Závislačka 3491 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 22:15

Ja s tim byla na operaci.. ted v tehu me to znova oteklo doktor rikal ze vysoka pravdepodobnost az dokojim reoperace :roll:
operace duvod; rakovina v rodine v pridatne prsni zlaze se muze udelat, nasledne neestetika a hlavne bolest.. po Operaci ( 2014) byl klid do ted

phan86
Povídálka 23 příspěvků 29.11.17 22:23

Jdete na sono prsu - je dobre chodit na preventivky a budete v klidu. s nejvetsi pravdepodobnosti to nic nebude. ale taky to muze byt skryty nehmatny nador s chycenou lymfatickou uzlinou a cim driv na to prijdete tim lepe. drzim pesti

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 30.11.17 07:02

Mě už se zas 2× stalo že mě hrozně bolí nohy..přesněji si myslím tibiová kost u obou nohou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >