Bolest v 27tt,uz si nevim rady..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
57
19.1.22 15:57

Bolest v 27tt,uz si nevim rady..

Ahoj :mavam: Sem tu zas po dlouhý dobe a potrebuju se vykecat. Sem 27 tt a uz cca od rijna mam problemy s mocakem. To se hned prelecilo antibiotikama. Kultivaci moci mi doktor delal i po dobrani antibiotik a bakterie stale v moci jsou. Usoudil, ze budu brat radsi snizenou davku dlouhodobe, tu beru uz nejaky dva a pul mesice, pul prasku na noc. Kolem Vanoc me zacaly divne bolet zada v oblasti ledvin a ja radsi jela na pohotovost. Tam me doktorka vysetrila, opet kultivace, bakterie ano, ale rekla, ze na antibiotika to nevidi a at si mam koupit blokurimu. Volala sem na svoji gyndu, tam mu rekla problem a doktor, at ty antibiotika radsi beru, ze co lekar, to nazor, ale ze nechce, abych se nejak trapila, tak je mam radsi brat. Podotykam, ze na pohotovosti mi doktorka udelala i sono ledvin a nic tam nevidela. Pak to asi na tyden preslo a znovu se ta bolest v bedrech vratila. Zmenila sem gynekologa a znovu delana kultivace na kterou teda cekam a uvidim, pristi tyden jdu na kontrolu. Je to takova tupa bolest, ktera se da vydrzet, ale je to neprijemny. V pondeli sem mela az menstruacni bolest do bricha a zad, takze sem hned jela k doktoru, ale tam videl, ze je miminko v poradku a ze se neotviram. Ale! Beru stale ty antibiotika na noc, takze nechapu. Ja vim, ze v tehotenstvi bolest zad je, ale ja proste nevim, jestli je ta tupa bolest normalni nebo neni. Fakt uz si vubec nevim rady. Na poklepani me ledviny neboli. Co kdyz mi gyndar zase rekne, ze to na antibiotika nevidi a bolest bude dal? Setkal se s tim nekdo? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.1.22 16:25

Se zánětem zkušenost nemám ale já měla takové bolesti do zad a byly to poslíčci. Od 29tt rizikové těhotenství a začala jsem se otevírat zevnitř. Bolesti se čím dál víc stupňovaly, nakonec jsem porodila v 36tt.
Tento stav jsem měla že dne na den. Nikdo netuší, co to způsobilo.
Je super, že už teď jsi pod kontrolou lékařů a hlavně, že se neotvíráš. Přeji hlavně zdraví tobě i miminku. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
57
19.1.22 17:07
@Anonymní píše:
Se zánětem zkušenost nemám ale já měla takové bolesti do zad a byly to poslíčci. Od 29tt rizikové těhotenství a začala jsem se otevírat zevnitř. Bolesti se čím dál víc stupňovaly, nakonec jsem porodila v 36tt.
Tento stav jsem měla že dne na den. Nikdo netuší, co to způsobilo.
Je super, že už teď jsi pod kontrolou lékařů a hlavně, že se neotvíráš. Přeji hlavně zdraví tobě i miminku. :hug:

Hlavně, že si se dostala aspoň na ten 36 tyden 🙏🏻 Děkuju moc, si zlatá :srdce: Sem z toho zoufalá už..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 17:25
@Terez7865 píše:
Hlavně, že si se dostala aspoň na ten 36 tyden 🙏🏻 Děkuju moc, si zlatá :srdce: Sem z toho zoufalá už..

Nechci tě strašit, ale byla se mnou ve špitále slečna, které se kvůli zánětu kolem 30tt začal rozjíždět porod. Díky kapačkám na zastavení porodu a antibiotikám, tak ji po 4 dnech pustili domů, ale nevím, kdy teda pak porodila.
Ale všechno je úplně individuální…

• Citovat
  • Nahlásit
57
19.1.22 17:35
@Anonymní píše:
Nechci tě strašit, ale byla se mnou ve špitále slečna, které se kvůli zánětu kolem 30tt začal rozjíždět porod. Díky kapačkám na zastavení porodu a antibiotikám, tak ji po 4 dnech pustili domů, ale nevím, kdy teda pak porodila.
Ale všechno je úplně individuální…

Já byla právě v pondělí na kontrole a všechno v poradku, neoteviram se. Ale ja ty bolesti nerozeznam, nevim co je normalni a a co neni 🤷🏻‍♀️ Cely tehotenstvi mam jeden velkej stres, protoze mi porad neco je. Ted do toho ta tupá bolest kolem ledvin. Hroznej strach o malyho v brisku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.22 12:47
@Terez7865 píše:
Já byla právě v pondělí na kontrole a všechno v poradku, neoteviram se. Ale ja ty bolesti nerozeznam, nevim co je normalni a a co neni 🤷🏻‍♀️ Cely tehotenstvi mam jeden velkej stres, protoze mi porad neco je. Ted do toho ta tupá bolest kolem ledvin. Hroznej strach o malyho v brisku.

Hal říkám, důležité je, že jsi pod dohledem lékařů a kdyby cokoli, tak to nepodceňuješ. Hodně zdraví. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat