Bolest v bederní oblasti - ledviny?

Anonymní
2.12.20 19:37

Bolest v bederní oblasti - ledviny?

Dobrý večer,
cca před měsícem mě začalo bolet cca v půlce zad. Zároveň jsem byla velmi unavená, malátná. Byla jsem na ortopedii - RTG i hybnost ok. Bohužel jen bolest, která nyní přechází až do oblasti mezi zády a zadkem. Zároveň hrozně bolí kyčelní klouby. Ortoped si myslí, že by to mohlo být od ledvin. Na vyšetření jdu bohužel až za další týden :( Neporadí prosím někdo jak si ulevit? Můžou to být ledviny? Mám algifen, předtím biofenac a mydocalm

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3815
2.12.20 20:15
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
cca před měsícem mě začalo bolet cca v půlce zad. Zároveň jsem byla velmi unavená, malátná. Byla jsem na ortopedii - RTG i hybnost ok. Bohužel jen bolest, která nyní přechází až do oblasti mezi zády a zadkem. Zároveň hrozně bolí kyčelní klouby. Ortoped si myslí, že by to mohlo být od ledvin. Na vyšetření jdu bohužel až za další týden :( Neporadí prosím někdo jak si ulevit? Můžou to být ledviny? Mám algifen, předtím biofenac a mydocalm

No a ty si nemuzes dojit rano k praktikovi, popsat bolesti a nechat si udelat krevni rozbor, ktery ledvinove (a jine!) hodnoty ukaze? Urcite bych cekala v bolestech dalsi tyden… dalsi volba je urologie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
2.12.20 20:27

@Kolarkaa praktik mi dělal rozbory cca tři týdny zpět, i moč jsem nesla. Podezření na ledviny neměla. Pro změnu jsem byla poslána i na neurologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
2.12.20 20:40

@loverose no tak krev je ok, zřejmě to bude od zad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu