Bolest v bedrech od středy

5
5.7.21 12:09

Bolest v bedrech od středy

Dobrý den,
Mám otázku od středy mě bolí v oblasti ledvin. Ve středu jsem se vzbudila s nutností na malou a po vycurani mě začalo hrozně bolet v bedrech. Potom jsem se šla ještě natáhnout ale už jsem bolestí nemohla najít polohu kde by to nebolelo. Nemohla jsem ani v kuse sedět v jedné poloze, ale během dne to přestalo bolet tak hodně, ale furt to bolí. Bolí to například když se pro něco ohýbám, když tlačím na WC nebo když ležím na břiše.. ale nechci plašit a chodit zbytečně k doktorovi :zed: děkuji za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30883
5.7.21 12:12
@Kacka0901 píše:
Dobrý den,
Mám otázku od středy mě bolí v oblasti ledvin. Ve středu jsem se vzbudila s nutností na malou a po vycurani mě začalo hrozně bolet v bedrech. Potom jsem se šla ještě natáhnout ale už jsem bolestí nemohla najít polohu kde by to nebolelo. Nemohla jsem ani v kuse sedět v jedné poloze, ale během dne to přestalo bolet tak hodně, ale furt to bolí. Bolí to například když se pro něco ohýbám, když tlačím na WC nebo když ležím na břiše.. ale nechci plašit a chodit zbytečně k doktorovi :zed: děkuji za názory

Ty uz jsi tu psala, ne? Nevim, co cekas, je treba zkontrolovat moc, jestli nemas zanet. To bez doktora asi uplne nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
5.7.21 12:37

Může to být třeba výhřez plotynky, skriply nerv nebo zánět ledvin. To se takhle po netu nepozná…jdi k doktorovi nech si nabrat moc a krev a dle výsledků se uvidí…nic jiného tu asi nevymyslime :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.7.21 12:41
@Vladusxx píše:
Může to být třeba výhřez plotynky, skriply nerv nebo zánět ledvin. To se takhle po netu nepozná…jdi k doktorovi nech si nabrat moc a krev a dle výsledků se uvidí…nic jiného tu asi nevymyslime :roll:

Tam se bohužel dostanu až ve středu.. ale děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
5.7.21 12:49

Mně se podobně projevovaly ledvinové kameny. Ze začátku jsem byla léčena antibiotiky na zánět močových cest (bolest a pálení na konci močení) a o víkendu jsem se 2 dny budila s bolestí a měla křeče v bedrech. Druhou noc jsem sotva vstala, takže mě táta musel odvézt na pohotovost. V moči nic, ultrazvuk (jako mohlo by tam něco být), tak si mě tam nechali na pozorování a kapačky. O 2 dny později jsem kameny vyloučila a mohla další den domů.

Po téhle zkušenosti už bych to nepodceňovala a k doktorovi určitě jela - může to být zánět, kameny nebo cokoli jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.7.21 12:52
@Wenn.Nox píše:
Mně se podobně projevovaly ledvinové kameny. Ze začátku jsem byla léčena antibiotiky na zánět močových cest (bolest a pálení na konci močení) a o víkendu jsem se 2 dny budila s bolestí a měla křeče v bedrech. Druhou noc jsem sotva vstala, takže mě táta musel odvézt na pohotovost. V moči nic, ultrazvuk (jako mohlo by tam něco být), tak si mě tam nechali na pozorování a kapačky. O 2 dny později jsem kameny vyloučila a mohla další den domů.Po téhle zkušenosti už bych to nepodceňovala a k doktorovi určitě jela - může to být zánět, kameny nebo cokoli jiného…

Dobře děkuju
Já jen že mě ta krutá bolest během dne (středy) přešla a teď to jen bolí lehce takový blbý tlak občas to jde až do boků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
5.7.21 12:55

@Kacka0901
Tak tady ti nikdo neřekne, co to je. Tady tě nikdo nevyšetří… může to být i třeba skříplý nerv, ale ani to bych rozhodně nepodceňovala. Každopádně tvoje zdraví, tvá věc, jak se k tomu postavíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
5.7.21 13:33

Jako asi kdyby mě to bolelo od středy rano a v patek to stale trvalo i kdyby méně a věděla bych že budou 4 dny volna tak bych k tomu doktorovi v pátek naklusala…orientační papírový test na to jestli je v moči zánět má snad každý praktik…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.7.21 13:36
@Vladusxx píše:
Jako asi kdyby mě to bolelo od středy rano a v patek to stale trvalo i kdyby méně a věděla bych že budou 4 dny volna tak bych k tomu doktorovi v pátek naklusala…orientační papírový test na to jestli je v moči zánět má snad každý praktik…

To už jsem bohužel nestihla.. ve středu tam zajdu díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat