Reklama

Bolest v bocích v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 20:12
Bolest v bocích v těhotenství

Zdravím, mám tokový problém zajímalo by mě čím to může být. Jsem zrovna 23+5tt a už asi týden mě bolí v bocích. Bolí to dost, hlavně při chůzi a ani v klidu to není žádná sláva. Trápí mě to hlavně po ránu a na večer. Je to normální?

Reklama

Reakce:

Sleepy.Monkey
Kecalka 265 příspěvků 08.03.17 20:19
@Anonymní píše:
Zdravím, mám tokový problém zajímalo by mě čím to může být. Jsem zrovna 23+5tt a už asi týden mě bolí v bocích. Bolí to dost, hlavně při chůzi a ani v klidu to není žádná sláva. Trápí mě to hlavně po ránu a na večer. Je to normální?

To jsou pravdebodobne kyčle. Mě též bolely, bylo to nepříjemné. Ani jsem nemohla spát na boku.. Nejhorší to bylo jak píšeš, večer a rano, když jsem vstala z postele.. Jak mi říkal gyndař, v těhu je to normální. Brala jsem vápník. Přejde to :)

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 08.03.17 20:20

Pokud si úzká a štíhlá tak se ti nejspíše rozpíná pánev a břicho bude taky lézt ven :nevim: ale myslím, že je to normální :D
Nejlepší by bylo kontaktovat svého gynekologa který ti řekne přesně

Misheli
Kecalka 223 příspěvků 08.03.17 20:24

Já jsem to nezažila, asi mám dostatečně uzpůsobenou pánev na porod, ale myslím si, že některé ženy na to vyloženě trpí. Jedná se určitě o kyčle, je to normální. kamarádka mi říkala, že ji to bolelo tak, že myslela, že rodí.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 08.03.17 20:34

No, me takhle bolely kycle a stydka kost v kazdem tehotenstvi. V prvnim asi v tom tydnu, ktery pises, ve druhem tehotenstvi zhruba o mesic driv a ve tretim uz na konci prvniho trimestru :zed: Bohuzel na konci tretiho tehotenstvi uz jsem nemohla udelat krok a popravde to citim i pet mesicu po porodu, ty vazy jsou proste v… kdesi :roll: Nekdo to nema vubec a jina zenska hodne.

Ornwen
Závislačka 4259 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 21:52

Kyčle mě překvapivě bolí až teď ve druhém těhotenství.
V prvním jsem měla bolest v boku, která začala jako píchání (pod žebry, jako když člověk běží a není na to zvyklý), která ale nepřešla, pak to bolelo furt, vadilo ležení, stání, sedět trochu šlo… a byl z toho průser jak vrata. Ale ještě k tomu mi klesnul tlak a tak. A všechno fakt během pár hodin.
Takže pokud je to spíš u dole-kyčle, okolo toho břicha, tak to bude normální.

Hakrajta
Závislačka 3227 příspěvků 08.03.17 21:59

@Ornwen Co bylo z toho bylo za průser - to píchání v boku…taky už se mi to totiž párkrát stalo. :think: Kyčle mě teda taky bolí a hodně, ale to je jiná bolest a jinde.

Ornwen
Závislačka 4259 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 22:02

@Hakrajta no, při tom běhání/námaze je to píchání normální, to dělá kyselina mléčná. Stejně jako jinou bolest svalů.
Ale mě to fakt nepřešlo, jen se to zhoršilo během pár hodin a strašně mi klesl najednou tlak. Fakt jsem se pak nemohla normálně hýbat a ukázalo se (po složitém zjišťování) že krvácím do břicha.

Tím chci jen říct, že když je to už nějaké divné, tak to radši řešit. Mně to nejdřív přišlo, že to je normálka. Že třeba kontrakce nebo co (byla jsem 36tt) ale když se mi začala ještě motat hlava, tak už mi to moc ok nepřišlo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama