Bolest v dolní části zad

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
110
2.12.21 00:12

Bolest v dolní části zad

Zdravím, minuly tyden jsem zajala dost tezke veci (kvůli rekonstrukci)V sobotu me pichlo v dolní části zad na prave straně a od ty doby to boli jako blazen. Chvili nemuzu lezet, sedet a o tom abych se ohnula ani nemluvím. Bolest nejak neustupuje tak premyslim zajít už k obvodni ač nerada. Marodit jít taky nechci. Mate nekdo zkušenost s tímhle a jak dlouho to trvalo nez jste se dali do kupy a co vám pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2302
2.12.21 00:25

Může to být skříplý nerv.Chce to prášky na uvolnění. Být tebou tak si tam zajdu dostaneš prášky co ti pomůžou, i obstřik by nebyl na škodu. Pokud nemáš fyzickou práci tak by možná stačili léky, ale trvá minimálně 2 dny než zaberou.Chce to klid, a nevíš co to doopravdy je. Já tak chodila týden, nemohla jsem vstát s postele, stejně jsem potupně šla k doktorovy. Navíc léky tipu Brufen nebo Ibalgin nezabírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
2.12.21 00:31

@mamule42 tak dneska mi to v praci prave dost vadilo se ohýbat furt do boxu, pak už to neslo a šla jsem domu, nerada jdu k obvodní obcas umi byt dost nepříjemná 😂ale nic jiného asi nezbyde. No to nepomáhaji takové prasky to je pravda ani aulin nezabral měla jsem i hrejivy pas na zada a spala v nem a stejne nic. No snad neco pomuze a vikend budu v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
2.12.21 06:58

@N.n.k ne hrajivy pas, ale nějaké suché teplo - nejlépe nahrivaci polštářky, termofor. Muže tam byt nějaká blokace, zatuhnuti, nerv.. za me rozhodne fyzio. Me pomaha neskutečné. Problémy mám s krční pateri a bederkou. Vždy je to tak uzasna úleva a chodím teda pravidelně na udržování stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
2.12.21 07:01

@hospodki s krční páteří nám prave taky problémy, takže jsem čekala, ze to odnese spis ta a ono nic🙈 🍀. Chodim pravidelně na rehabilitace k cloveku co mi dával do kupy už krční pater a je dobry, ale toho nám az pristi tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
2.12.21 07:09

@N.n.k tak mu zavolej, pokud je to urgent tak by te mohl vzít driv. Ono je to tak vše provázané, tak ty mas bloknuty krk a bolí te z toho koleno, fakt pro me nepochopitelne :lol: ale vazne, fyzio je zázrak. Já procházela před rokem vysetrenimi jestli nemám roztroušenou sklerózu… nakonec vše Ok a veškeré problémy byly od krční patere, kdy jsem se objednala jako poslední zoufalý pokus. Neměla jsem žádné potíže s pateri Resp jsem byla tak zablokována a tak zvykla na stav, ze mi to vůbec ani nedošlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
2.12.21 07:14
@N.n.k píše:
@mamule42 tak dneska mi to v praci prave dost vadilo se ohýbat furt do boxu, pak už to neslo a šla jsem domu, nerada jdu k obvodní obcas umi byt dost nepříjemná 😂ale nic jiného asi nezbyde. No to nepomáhaji takové prasky to je pravda ani aulin nezabral měla jsem i hrejivy pas na zada a spala v nem a stejne nic. No snad neco pomuze a vikend budu v klidu.

To chce suché teplo, jak prodávají náplasti, Aulin je taky o ničem,,pomáhá voltaren, diclofenac, dorziflex, možná i tramal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
2.12.21 07:40

@hospodki já to myslela tak ze mam častěji problémy s krční páteří ze na spodní část zad jsem nikdy netrpěla a ze jsem čekala ze to odnese krční pater nez spodní část zad!!! Ne ze me boli krční pater ted a citim to na spodní části 🤦🏼‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
2.12.21 08:19
@N.n.k píše:
@hospodki já to myslela tak ze mam častěji problémy s krční páteří ze na spodní část zad jsem nikdy netrpěla a ze jsem čekala ze to odnese krční pater nez spodní část zad!!! Ne ze me boli krční pater ted a citim to na spodní části 🤦🏼‍♀️.

To plácání do cela si odpust. Neřekla jsem, ze to mas od krční, ale ze je vše provázané. S kolenem byl reálný příklad jak nějaká bolest muže byt důsledek něčeho jiného. Jako sorry ze se snazim poradit a je dost smutné ze si příspěvek prekroutis a vezmes si z toho zrovna tohle. Klidně se z bolesti po když myslíš ze je lepší cekat další týden než aby jsi se objednala driv, což byla moje rada :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
2.12.21 08:24

@hospodki spatne jsem to pochopila takže se Vám omlouvam, nevylitla jsem a ani jsem to nemyslela nejak spatne byl to jen smajlik …. A já mu samozřejme psala …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
2.12.21 08:40
@N.n.k píše:
@hospodki spatne jsem to pochopila takže se Vám omlouvam, nevylitla jsem a ani jsem to nemyslela nejak spatne byl to jen smajlik …. A já mu samozřejme psala …

Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat