Bolest v jizvě po sekci 31tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka00
Povídálka 11 příspěvků 08.03.19 05:36
Bolest v jizve po sekci 31tt

Ahoj holky, jsem již 31tt a poslední cca dva měsíce mě zlobí jizva po předchozí sekci. Začalo to mírnou řezavou bolesti která trvala měsíc teď se přidala i bolestivost na dotyk a při zatlačení na WC velká stiplava bolest (zánět močového měchýře vyloučen) při každé návštěvě poradny to hlásím že se bolest stupňuje s rostoucím těhotenstvím jediné čeho jsem se dočkala byla rada mazat jizvu sádlem.. Mám velký strach, že se něco děje.. Můžete mě uklidnit že je to v pořádku?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 31. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anne20
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 08.03.19 06:38

No já ti nevím jo, ale jsem 37 a před tydnem mne jizva začala bolet taky (ne tak hodně jako tebe) a předevčírem jsem jela do poradny a už si mne tu nechali. Pořád dělají UTZ jizvy, odběry, kontrolují. Podle mne by ti ji měli minimálně zkontrolovat a ne ti říct, ať to mazes..
Tady teda okolo všeho lítají hned a pro jistotu 3× kontroluji.
Kor ta jizva není úplně sranda kdyby rupla.
Nechci tě ztrasit, ono to bude úplně v pohodě, ale já osobně bych trvala na UTZ..

mau-mau
Závislačka 3665 příspěvků 08.03.19 07:04

Tak mě jizva nebolela vůbec :nevim: Bych se bála, že to rupne. Chtěla bych, aby mi Dr. potvrdil, že to prdnout nemůže a že ta bolest značí něco jiného. Proč to tedy bolí? Srůsty? Malá pružnost? Podle druhého příspěvku to vypadá, že to prdnout může :think: :nevim: Sádlo to nezachrání, že? :roll:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48398 příspěvků 08.03.19 07:26

Mrkni na porodnice cz.dr koucky.nedavno sem dala stejny dotaz.pan dr odepsal ze za svou praxi zazil ruptury delohy bez delozni cinosti pouze jednou.jizva tedy muze prasknout az budou stahy delohy.muzes jit do porodnice kde ti zmeri tloustku jizvy

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 08.03.19 07:49

Ja bych pro jistotu sla do nemocnice a trvala na tom, at jizvu zkontroluji. Pokud te to tak boli i na dotyk :think:

Nikolka00
Povídálka 11 příspěvků 08.03.19 08:13

Také jsem přemýšlela, že zajdu do nemocnice nebo že změním doktora, tohle přece není normální :? Ale zase nechci vypadat za hysterku, že plaším :roll: proto se ptám vás jaké s tím máte zkušenosti co jsem se tak dočetla tak by jizva neměla bolet vůbec nebo malinko a podle toho jaké já mám bolesti mě to tedy hodně vyděsilo. V nemocnici mě bez problémů vyšetří když to nebudu hnát přímo přes pohotovost?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 08:24

Měla jsem podobné problemy. Nikdo mi vlastně na to nic neřekl,jen mě nenechali rodit přirozeně a naplanovali mi císaře. Podle ultrazvuku se jizvě zdála v pořádku,po císaři mi doktor rekl, že jizva nebyla v pořádku a nedoporučil mi další děti.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 08.03.19 09:05

Ale určitě si s tím zajdi, ať Ti ji pořádně zkontrolují.

Elzaaa
Kecalka 175 příspěvků 08.03.19 09:06

Ja bych se prinejmensim nechala vysertit v porodnici. Asi budes rodit zase sekci tohle by byl risk nechat te rodit pripozene. To ze jizva pali a boli pri tlaceni uz i na wc toho bych se bala. Zajdi do nemocnice na gyn. anbulanci a domluv se tam oni te vysetri a budes aspon vedet. Drzim palce

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 08.03.19 09:11

@Nikolka00 ja bych sla normalne do nemocnice s tim, ze tvuj dr ti neudelal ani utz a nechce s tim nic delat, doporucil jen mazani. Ale ze te to opravdu moc boli, i na dotek ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 12:54

Pokud Te jizva takto boli, zajdi do porodnice a urcite se domluv na cisari. Me jizva nebolela, zacala jsem rodit vaginalne a doslo k rupture.

mau-mau
Závislačka 3665 příspěvků 08.03.19 22:46
@Anonymní píše:
Pokud Te jizva takto boli, zajdi do porodnice a urcite se domluv na cisari. Me jizva nebolela, zacala jsem rodit vaginalne a doslo k rupture.

A dál? :?

Anne20
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 08.03.19 22:54

@mau-mau taky by mě zajímalo, páč mě řekli, že pokud to rupne, může to mít fatální následky.. jak pro mne,tak pro malou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 06:31

@mau-mau @Anne20 Ja poznala hned, ze je neco spatne, behem kontrakci se objevila ostra bolest podbrisku… porodni asistentka mi snad ani neverila, porad chtela, abych si kontrakce poradne prodychala… minuty, nez
dobehl zkuseny lekar a rozhodl o sekci z duvodu „podezreni na rupturu“, byly nekonecne…Operater mi pak na JIPu rekl, ze me na sal privezli za minutu 12… nastesti jsem ja i mala v poradku…

mau-mau
Závislačka 3665 příspěvků 09.03.19 07:08
@Anonymní píše:
@mau-mau @Anne20 Ja poznala hned, ze je neco spatne, behem kontrakci se objevila ostra bolest podbrisku… porodni asistentka mi snad ani neverila, porad chtela, abych si kontrakce poradne prodychala… minuty, nez
dobehl zkuseny lekar a rozhodl o sekci z duvodu „podezreni na rupturu“, byly nekonecne…Operater mi pak na JIPu rekl, ze me na sal privezli za minutu 12… nastesti jsem ja i mala v poradku…
:palec: ufffff. A to nebylo ale při první kontrakci, ale až třeba po pár hodinách? :think: Nebo aspoň 20 minut mi dej… ;) Nestojím o vaginální porod, ale voda může jaksi rupnout dříve a nemusím být zrovna už v porodnici :lol:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama