Bolest v kříži jako na ms v 28tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 08:39
Bolest v kříži jako na ms v 28tt

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Začínám 28tt a někdy mám tak silene bolesti v krizi.. Jako na menstruaci. Břicho mě ani neboli, tam mě jen občas pichne, ale ty záda to je hrozný. Může se jednat už o poslicky, nebo to je prostě jen tím že jsem dal? Bývá mi i divne od žaludku, trochu belavy vytok, ale to je asi normální :roll: Děkuji za názory, snad neplasim :nevim:

Přečtěte si článek: Co pomáhá na bolest zad v těhotenství?

Reakce:
Kiminkkka
Kecalka 499 příspěvků 1 inzerát 13.09.19 08:46

Divně od žaludku ti může být, protože ti na něj tlačí mimčo ;) a bolesti v zádech můžou být poslíčci. Mě kříže třeba bolely od 30tt pernamentně a taky jsem si to u porodu „užila“ :(

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 13.09.19 10:18

Mě v kříži bolelo, když jsem rodila. Takže buď poslíčci nebo začínající porod. Tvrdnutí břicha jsem skoro neměla. Po těchto zkušenostech jsem docela srab, ale radila bych ti konzultaci u lékaře. Kor pokud to bolí hodně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 12:39

@nozu a kdy jste rodila jestli se můžu zeptat? Až v termínu? Noo mě jako bolí v krizi často, ale teď je to jako spíš na menstruaci, ale ani to netrvá moc dlouho jen si chvíli třeba lehnu a přejde to. Kdyby to samozřejmě bylo horší už jsem dávno v nemocnici, nerada bych něco zanedbala. 8o

nozu
Extra třída :D 12795 příspěvků 13.09.19 15:19
@Anonymní píše:
@nozu a kdy jste rodila jestli se můžu zeptat? Až v termínu? Noo mě jako bolí v krizi často, ale teď je to jako spíš na menstruaci, ale ani to netrvá moc dlouho jen si chvíli třeba lehnu a přejde to. Kdyby to samozřejmě bylo horší už jsem dávno v nemocnici, nerada bych něco zanedbala. 8o

První jsem rodila v 38+3tt a druhé v 37+4tt. U obou jsem měla porodní bolesti jako menstruační, které střílely do zad. Hele, rozhodnout se musíš sama. Jen píšu svou zkušenost.

Váš příspěvek
Reklama