Bolest v kříži jako na ms v 28tt

Anonymní
13.9.19 08:39

Bolest v kříži jako na ms v 28tt

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Začínám 28tt a někdy mám tak silene bolesti v krizi.. Jako na menstruaci. Břicho mě ani neboli, tam mě jen občas pichne, ale ty záda to je hrozný. Může se jednat už o poslicky, nebo to je prostě jen tím že jsem dal? Bývá mi i divne od žaludku, trochu belavy vytok, ale to je asi normální :roll: Děkuji za názory, snad neplasim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
546
13.9.19 08:46

Divně od žaludku ti může být, protože ti na něj tlačí mimčo ;) a bolesti v zádech můžou být poslíčci. Mě kříže třeba bolely od 30tt pernamentně a taky jsem si to u porodu „užila“ :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14105
13.9.19 10:18

Mě v kříži bolelo, když jsem rodila. Takže buď poslíčci nebo začínající porod. Tvrdnutí břicha jsem skoro neměla. Po těchto zkušenostech jsem docela srab, ale radila bych ti konzultaci u lékaře. Kor pokud to bolí hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.19 12:39

@nozu a kdy jste rodila jestli se můžu zeptat? Až v termínu? Noo mě jako bolí v krizi často, ale teď je to jako spíš na menstruaci, ale ani to netrvá moc dlouho jen si chvíli třeba lehnu a přejde to. Kdyby to samozřejmě bylo horší už jsem dávno v nemocnici, nerada bych něco zanedbala. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
14105
13.9.19 15:19
@Anonymní píše:
@nozu a kdy jste rodila jestli se můžu zeptat? Až v termínu? Noo mě jako bolí v krizi často, ale teď je to jako spíš na menstruaci, ale ani to netrvá moc dlouho jen si chvíli třeba lehnu a přejde to. Kdyby to samozřejmě bylo horší už jsem dávno v nemocnici, nerada bych něco zanedbala. 8o

První jsem rodila v 38+3tt a druhé v 37+4tt. U obou jsem měla porodní bolesti jako menstruační, které střílely do zad. Hele, rozhodnout se musíš sama. Jen píšu svou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.19 10:39

Ahojte holky jdu si pro radu. Už nevim co mám dělat. Jsem v 16tt ale už od začátku těhu mám problémy se zády, ono by to nebylo až tak divné, ale asi v 6 tt jsem se v noci zbudila stim že sem měla křeče v žaludku zablokované záda mezi lopatky a sedalo mi to na plíce tak sem nemohla dýchat. Přítel mě odvezl na pohotovost. Tam mi ktomu nic nikdo neřekl. Dostala jsem 6 injekci a jela jsem domu. Od té doby jsem sledovala po čem se mi to děje. Dneska v noci už se mi to stalo celkově po 5 a zjistila jsem že to mam po krátkých procházkách. Citim u te procházky jako bych měla svalovku nebo nevim jak lepe to popsat. upozorňuji že to jsou prochazky klidne a max hodinku stim že často stojime. Prosim nesetkali ste se stim někdo? ve čtvrtek jdu na kontrolu tak se poptam doktorky, ale zajimali by mě i tady zkušenosti. Jinak pomaham si tim abych nejezdila furt na pohotovost že si nahřivam hřejivy polštář a dám na záda. Je to to jedine co mi pomůže :(. Omlouvam se za dlouhý text a budu ráda za jakou koliv radu. Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama