Bolest v kříži - těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natt1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 22:29
Bolest v kříži - těhotenství.

Ahoj holky, hledala jsem dlouho a žádná diskuze mi na nic neodpověděla. :nevim:
Jsem ve 2. měsíc a už 14dní mě bolí v kříži a bolest mi jde až do levé nohy - stalo / stává se vám něco takového?
Zatím do práce chodím, ale hodně mě to omezuje při každé činnosti.
Myslíte, že to je na neschopenku? :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mayunka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 11 inzerátů 26.01.18 22:43

Ahoj a bude hur.. Je to tve prvni tehotenstvi? Ja teda u prvního zadne problemy, az na slepak teda :P zato u druhého tehotenstvi me tak bolelo v krizi, ze jsem kolikrát sotva lezla. Bolest strilela do nohy nebo do trisel. @Natt1

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 26.01.18 22:44
@Natt1 píše:
Ahoj holky, hledala jsem dlouho a žádná diskuze mi na nic neodpověděla. :nevim:
Jsem ve 2. měsíc a už 14dní mě bolí v kříži a bolest mi jde až do levé nohy - stalo / stává se vám něco takového?
Zatím do práce chodím, ale hodně mě to omezuje při každé činnosti.
Myslíte, že to je na neschopenku? :?

Jojo a bude hur :D jo stavalo a mam to doted i v21 tt.ted me navic zacala zlibit kycel

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 26.01.18 23:06

Jo pravá kyčle a kříž mě bere už od nějakého 6-7tt, když si lehnu na záda tak nemůžu bezbolestně zvednout. U prvního těhotenství jsem skoro hned na začátku musela přestat cvičit pilates protože mě braly hrozné křeče do všech svalů.

Avrun
Extra třída :D 12500 příspěvků 26.01.18 23:13

Mě bolely kyčle a esíčka a to jen v noci, vůbec jsem se nevyspala. Začalo to na začátku 4.měsíce a trvalo to bohužel celou dobu až do porodu. Nepomáhalo nic, prostě jsem to nějak musela přetrpět.

Normalnimatka
Povídálka 49 příspěvků 7 inzerátů 26.01.18 23:14

Co zkusit kraniosakrální terapii?

Suzínek
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 7 inzerátů 26.01.18 23:36

@Natt1 Ahoj, mně to začalo kolem 10. týdne, nasadila jsem vápník a hodně se to zlepšilo. Nevím, jestli to nebylo jen placebo, ale pomohlo to. Pak to začalo znovu pár měsíců po porodu, znovu jsem začala s vápníkem a dobrý. Teď jsem těhotná podruhé a dávám si ho preventivně od začátku. Ale já k tomu zároveň měla i šílenou chuť na tvaroh, který normálně vůbec nemusím, tak si to tělo asi vážně žádalo. Ať se brzy uleví :hug:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 27.01.18 00:00

Hlásím se je to děsný :roll: i si kolikrát říkám co budu dělat třeba v 7 měsíci teď jsem 14+4 :)

Natt1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 09:23

@mayunka Jojo, 1. :) Překvapuje mě, že takhle brzo :D

Natt1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 09:27

@Suzínek o tom vápníku mi už někdo říkal, ale to jsem byla v 3.týdnu :D tak jsem to nebrala až nějak na vědomí. Každopádně děkuji :kytka:

Natt1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 09:33

@Normalnimatka Upřímně, to jsem ještě neslyšela, že něco takového existuje. Našla jsem si to na internetu a vypadá to zajímavě, ale chybí ten čas.

Normalnimatka
Povídálka 49 příspěvků 7 inzerátů 27.01.18 12:41
@Natt1 píše:
@Normalnimatka Upřímně, to jsem ještě neslyšela, že něco takového existuje. Našla jsem si to na internetu a vypadá to zajímavě, ale chybí ten čas.

njn tak víšjak…něco tě trápí, tak tomu holt něco musíš obětovat, jestli to chceš vyřešit. zvykej si, je to jen začátek, v ohledu života s dítětem:)
ono různý fyzioterapeuti ani moc nechtěj s těhotnýma moc dělat, sama jsem byla se zádama na sr.., bacha na vyhožení esíček, preventivně bych cvičila rotace (na zádech pokrčit nohy a překlápět ze strany na stranu, hlava na druhou stranu).
mě to taky chytlo hned ze začátku, je to tím, že jakmile seš 2v1, mění se automaticky těžiště těla, i když si zatím nic nepřibrala třeba. já naopak:D ale záda mě braly hnedka, no. a až do konce. na zádech jsem nemohla bejt ani vteřinu už od prvního trimestru. bylo to jen horší, bohužel, až do porodu (křížový bolesti:D). ale třeba se ti to srovná:) já příště plánuju něco pro to dělat právě.

Normalnimatka
Povídálka 49 příspěvků 7 inzerátů 27.01.18 12:43

A mnohem lepší zdroj vápníku, než mlíčný výrobky, je mák:)

Natt1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.18 12:50

@Normalnimatka Moc ti děkuju :kytka:

rendes
Závislačka 4212 příspěvků 8 inzerátů 27.01.18 17:57

@Natt1 přesně tohle jsem měla v prvním těhotenství v prvním trimestru. Pomohlo mi plavání. V druhém trimestru už nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >