Bolest v kříži týden před MS, nikdy jsem to takhle neměla

91
11.1.21 07:26

Bolest v kříži týden před MS, nikdy jsem to takhle neměla

Zdravím všechny :)
Už víc jak týden mám bolesti v kříži :? někdy to vystřeluje až do nohou… za par dnů mám dostat MS,..
ale je možné, když mě nikdy predtim před MS v krizi nebolelo a teď najednou bolí a ještě tolik dni před MS? 8o Dříve mě tak den dva před ni bolelo jen břicho.. děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
11.1.21 09:14

@Káča jk Ahoj pms se můžou během života měnit. Ale pokud ti bolest vystřeluje až do nohou myslím, že to bude úplně něco jiného. Záleží jak moc je bolest intenzivní. Záda sis mohla bloknout, nebo se jen nějak špatně otočit a mohlo se to dotknout nervu. Možností je několik, pokud by bolest sílila nebo neustupovala zašla bych si k dr. Ale to musíš poznat ty sama jestli je to jen třeba z přetaženosti nebo vážný problém. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
11.1.21 10:46

Predpokladam, ze se snazite o dite. Pak ver, ze v te dobe vetsina zen zažila pred nastupem MS tolik symptomu, které pred tim nikdy a prece to s tehotenstvim nemelo nic spolecneho. Bolest vystrelujici do nohou mi navic opravdu nezni jako tehotensky symptom, pokud se tedy neblizis porodu. Pockej aspoň na den MS a pak případne testuj, nic a nikdo jiny ti odpoved neda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
11.1.21 11:10

@Villanelle o dítě se sice snažíme, ale pritelovi vyšel špatný spermiogram, tak mi dr řekla ať se rovnou objednáme do ISCARU… takže si to nespojuji s tehotenstvim.:. Spis jestli se ty priznaky přicházející MS můžou změnit… ze jako jsem tyhle bolesti neměla a teď mám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.1.21 11:37

Jediná odpověď - lékař. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
11.1.21 19:13
@Káča jk píše:
@Villanelle o dítě se sice snažíme, ale pritelovi vyšel špatný spermiogram, tak mi dr řekla ať se rovnou objednáme do ISCARU… takže si to nespojuji s tehotenstvim.:. Spis jestli se ty priznaky přicházející MS můžou změnit… ze jako jsem tyhle bolesti neměla a teď mám..

No tohle bych si s PMS moc nespojovala, jestli to pretrvava, sla bych k lekari. PMS se muze urcite ruznit cyklus od cyklu, ale jestli ti ta bolest vystreluje do nohou, problem bude spis jinde. Tak at se toho brzo zbavis a resis příjemnější tehotensky problemy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
11.1.21 22:46

@Káča jk ahoj, já když toto měla tak jsem byla tehotna. Nevím tedy jestli to bylo týden před MS ale pozorovala jsem to na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat