Bolest v kříži v začátku šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonarose
Povídálka 21 příspěvků 07.04.18 21:08
Bolest v kříži v začátku šestinedělí

Ahoj holky, mám takový problém rodila jsem v úterý prirozeně. Pochali mi epidural asi na 5× než se trefila kam měla měla jsem vyvolavany porod a 5stehů po porodu tam dole. No od te doby hned tu první noc a i teď když jsem doma už s malým trpím neskutečnými bolestmi v kříži a nebýt mého chlapa tak :( neudělám doma nic a mám co dělat abych ve snesitelne poloze nakojila maleho. Dost mě to omezuje a trápí protože mám pocit, ze selhavam a nemůžu kolem maleho se hýbat jak bych potrebovala a vstát z postele když pláče mít trvá chvíli jak mě to boli. Má s tím některá z vás zkušenost případně jak dlouho to bolelo nebo co na uleveni bolesti partner mi to masiruje chodím si dávat teplou sprchu na ty zadá a nic. Už jsem zoufalá.. :(

Přečtěte si článek: Co pomáhá na bolest zad v těhotenství?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 07.04.18 21:25

Jak jste se zažíváním? Já takhle trpěla na šílenou bolest v kříži po spontánním potratu v 8tt a byly to střeva, která se dávala dohromady po hormonální bouři z konce těhotenství.

Leonarose
Povídálka 21 příspěvků 07.04.18 21:28

@Heivka zažívání s tím nemám problém :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:58

Nemůže se jednat o nějaký zánět. Asi bych možná zkusila navštívit porodnici, kde jste rodila. Já měla epidurál zádá mi bolela první den pak již ok. Jo a vlastně v zádech mi pak bolelo také, vypadalo to, jak když mi někdo dloube v zádech, ale to bylo kvůli slabym břišním svalum. Mela jsem to i po prvním porodu a spravili to až cvičení. Stím by vám poradila fyzioterapeutka. Některé cviky lze cvičit již po porodu.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 07.04.18 22:05

Přeju ti, aby to u tebe bylo něco jiného než u mě. Mně se křížové bolesti rozjely po porodu. Na rozdíl od tebe jsem alle neměla epidurál (takže u tebe si myslím, že je možné, že to způsobil epidurál a samo to odezní), takže mi doktoři nebyli schopní říct, co přesně to způsobilo. Přikláněli se ke kombinaci porodu + kojení. Kojení totiž uvolňuje nějaký hormon/látku, přesně nevím, co, ale doktorka říkala, že často těm, které tyto bolesti chytnou, přestanou bolesti, když přestanou kojit. Já jsem nakonec kojila asi 4 měsíce, jenže bolesti už byly neúnosné tak, že jsem bez léků ani nevstala z postele, takže jsem po 4m přestala kojit a bolesti se o něco zmenšily. Začala jsem tehdy chodit i na rehabilitace a na akupunkturu. Zhruba po roce od porodu bolesti odezněly.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama