Reklama

Bolest v kříži v začátku šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonarose
Povídálka 31 příspěvků 07.04.18 21:08
Bolest v kříži v začátku šestinedělí

Ahoj holky, mám takový problém rodila jsem v úterý prirozeně. Pochali mi epidural asi na 5× než se trefila kam měla měla jsem vyvolavany porod a 5stehů po porodu tam dole. No od te doby hned tu první noc a i teď když jsem doma už s malým trpím neskutečnými bolestmi v kříži a nebýt mého chlapa tak :( neudělám doma nic a mám co dělat abych ve snesitelne poloze nakojila maleho. Dost mě to omezuje a trápí protože mám pocit, ze selhavam a nemůžu kolem maleho se hýbat jak bych potrebovala a vstát z postele když pláče mít trvá chvíli jak mě to boli. Má s tím některá z vás zkušenost případně jak dlouho to bolelo nebo co na uleveni bolesti partner mi to masiruje chodím si dávat teplou sprchu na ty zadá a nic. Už jsem zoufalá.. :(

Přečtěte si článek: Co pomáhá na bolest zad v těhotenství?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3123 příspěvků 07.04.18 21:25

Jak jste se zažíváním? Já takhle trpěla na šílenou bolest v kříži po spontánním potratu v 8tt a byly to střeva, která se dávala dohromady po hormonální bouři z konce těhotenství.

Leonarose
Povídálka 31 příspěvků 07.04.18 21:28

@Heivka zažívání s tím nemám problém :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 21:58

Nemůže se jednat o nějaký zánět. Asi bych možná zkusila navštívit porodnici, kde jste rodila. Já měla epidurál zádá mi bolela první den pak již ok. Jo a vlastně v zádech mi pak bolelo také, vypadalo to, jak když mi někdo dloube v zádech, ale to bylo kvůli slabym břišním svalum. Mela jsem to i po prvním porodu a spravili to až cvičení. Stím by vám poradila fyzioterapeutka. Některé cviky lze cvičit již po porodu.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 1 inzerát 07.04.18 22:05

Přeju ti, aby to u tebe bylo něco jiného než u mě. Mně se křížové bolesti rozjely po porodu. Na rozdíl od tebe jsem alle neměla epidurál (takže u tebe si myslím, že je možné, že to způsobil epidurál a samo to odezní), takže mi doktoři nebyli schopní říct, co přesně to způsobilo. Přikláněli se ke kombinaci porodu + kojení. Kojení totiž uvolňuje nějaký hormon/látku, přesně nevím, co, ale doktorka říkala, že často těm, které tyto bolesti chytnou, přestanou bolesti, když přestanou kojit. Já jsem nakonec kojila asi 4 měsíce, jenže bolesti už byly neúnosné tak, že jsem bez léků ani nevstala z postele, takže jsem po 4m přestala kojit a bolesti se o něco zmenšily. Začala jsem tehdy chodit i na rehabilitace a na akupunkturu. Zhruba po roce od porodu bolesti odezněly.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >