Bolest v krku 32. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kesy2014
Kecalka 221 příspěvků 30.11.18 16:30
Bolest v krku 32. týden těhotenství

Ahoj prosím poradí někdo co mohu na bolest v krku? :nevim:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 30.11.18 16:35

Já to měla teď. Cucala jsem Hallsky, kloktala vincentku, pila čaj s medem a když se mi to rozjelo v brutální vhlký kašel tak jsem přešla na cibulový sirup a jitrocelový sirup. Co jsem pročítala tak se snad může ještě ACC Long a neměly by se pastilky jako Tantum verde, apod. Ještě jsem předtím na netu našla že se může Stodal, ale v lékárně se na něj netvářili. Jo a nesmí se šalvěj. :? To jsem nevěděla a vycucala dvě mullerovy pastilky než jsem se to dozvěděla.

Kesy2014
Kecalka 221 příspěvků 30.11.18 16:47

@Serpentini Udělala jsem si šípkový čaj s medem a mám tu jitrocelový sirup od Mullera :think: Ráno to bylo docela dobrý, ale teď už to začíná, bolest při každém polknutí a to mě v krku nebolívá. Měla jsem angínu asi jednou v životě :zed: S tou šalvějí jsem to nevěděla, chtěla jsem si jí uvařit i když možná na kloktání by to nemuselo vadit :nevim:

evušák
Stálice 64 příspěvků 30.11.18 16:50

Ja vim pouze o pastilkach Septilen, ktere se v tehotenstvi mo­hou…

Uživatel je onlineandelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 30.11.18 17:18

Pastilky Septilen a nějaký přírodní sirup nebo Vincentka.

Kesy2014
Kecalka 221 příspěvků 30.11.18 17:23

@evušák @andelka83 Děkuji, hned zítra koupím :kytka:

Kriss Tina
Kelišová 7096 příspěvků 30.11.18 18:36

Septilen je to jediné co mi v lékárně dali, už sem je musela brát 2× během prvního trimestru :zed: jinak zapařovací obklad na krk, heřmánkový čaj s medem a citronem a ležet. To mě z toho pokaždé vytáhlo.

Kesy2014
Kecalka 221 příspěvků 30.11.18 18:45

@Kriss Tina Hermanek mam doma, zkusim, dekuji :) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >