Bolest v krku a kojení. Může to miminko chytit?

307
6.7.21 10:01

Bolest v krku a kojení..může to miminko chytit?

Ahoj holky..už dva dny mě bolí v krku..ale teplotu nemám..jen mě bolí v krku, mám doma dvouměsíční holčičku kterou kojim a bojím se aby to ode mě nechytla..když ji kojim tak si dávám roušku a hned po nakojení si ji bere babička aby to ode mě nechytla a abych mohla odpočívat..Kojili jste své mimca když jste byli nemocné a chytli to od vás nebo ne?
Nechci aby to ode mě malá chytla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31832
6.7.21 10:07

Prosímtě buď normálně s ní :hug: Kojila jsem i s rýmou, někdy to ode mě, pravda, chytily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
6.7.21 10:08

Neblazni. Rousku zahod a normalne bud s malou. Jedina nemoc, kde bych se nejak chranila, je vysety opar, protože tam prvoinfekce byva oskliva.
Pokud tvoje telo proti necemu bojuje, protilatky se pres mleko dostanou i dítěti. Navic, pokud se tělo ditete setka s nejakou infekci, pres sliny pri kojeni si dokáže v tele matky „objednat“ vyrobu protilátek, takže kojena miminka jsou chranena prirodou perfektne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
6.7.21 10:10

Můžeš být normálně a dítětem i kojit. Naopak kojením předáváš obranné protilátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
6.7.21 10:10

Taky kojim dvoumesicni, mam rymu a priserne me boli v krku. Do toho mam doma dalsi dve deti, jedno ma rymu snad uz dva týdny. Nikdy ode me deti nic nechytly, ani střevní virozu, pokud byly kojene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
6.7.21 10:18

Uz davno ji jedou mlikem protilatky, normalne bud s ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
6.7.21 11:12

Kojila jsem syna i bez roušky, měla jsem docela skaredy kašel a malý nic nechytil. Neměl ani šest týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat