Bolest v krku a puchýřky

92
11.8.15 12:31

Bolest v krku a puchýřky

Ahoj holky, doporučte něco rychle působícího na bolest k krku. Od včera mám velký bolesti při polykání, ale angínový čepy tam nevidím, jen takový jakoby puchýře :nevim:, horečku nemám. Potřebuju něco co to rychle zastaví, v pátek odlítáme k moři :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
11.8.15 12:33

Kloktat šalvějí, nic lepšího neni. Jinak ještě zabírá Stopangin sprej celkem dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17939
11.8.15 12:35

U anginy nemusi byt vylozene cepy.Bez k dr, v tehle vedrech to tezko bude neco jineho, nez angina, nastydnout nemas kde. Prosla jsem si tim taky, od prvniho dne dovolene ATB, dcerka ode dneska, tez bez cepu a jen zvysena teplota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
11.8.15 12:38

Taky se trápím něčím podobným, už od čtvrtka :? Dnes mi mudra dala atb, že angína to není ale když se to tak dlouho moc nelepší, tak že mi je radši dá :nevim:

@Eemii : jak ti diagnostikovali angínu - dělali ti výtěr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24357
11.8.15 12:39

Cucat Septisan…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
11.8.15 12:41

Pokud máš puchýře, může to být angína.
Teď ji mají moje děti, měly jen puchýřky (tečky) na mandlích, čepy vůbec být nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17939
11.8.15 12:43

@Moni85 ne,ja mela na jedny mandli cep a hlavne teda anginu od „bezny“ bolesti v krku bezpecne poznam, protoze ta bolest se moc neda srovnavat.Vzdy,kdyz jsem sla k dr, ze mam anginu, tak ji potvrdil..a taky nevim, jak ostatni, ale kdyz me „bezne“ skrabe v krku, vetsinou se zahy k tomu prida nejake posmrkavani, pokaslavani a tak, u anginy nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
11.8.15 12:49

Horečka nebyla? může to být i oparová virová angína… na tu se nic nedává, jen pít chladné… ale vzhledem k tomu moři bych radši šla k dr pro vyloučení bakteriální angíny - stěry, crp… ať vůbec odletíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
11.8.15 12:50
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
11.8.15 12:52

Krom angíny jsou i virové infekce-to momentálně trápí nás. Já mám ve slivovici naložený zázvor, hřebíček, skořici, citron a nechané aspoň měsíc vyluhované a 5× za den si dám lžičku a do dvou dnů je po bolesti. To ale nestihneš naložit tak si svař na čaj hřebíček, zázvor a skořici po zchladnutí přidej med a citron a popijej-tohle děláme dětem i jako prevenci a zabírá to suprově. pak můžeš kloktat šalvěj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
11.8.15 12:57
@3HE píše:
https://www.emimino.cz/…krku-234025/?…

Jo, tak tohle přesně mají obě děti. U nás tedy i vysoké CRP, takže mají ATB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23283
11.8.15 13:02

@Aact ja bych k dr. radeji zasla, uz kvuli te dovolene, aby se ti to do patku nerozjelo jeste vic i s horeckama. Jinak ja mam treba od patku pro jistotu hnisavou anginu :roll: a moje mama lehla vcera…je toho ted hodne v takovych vedrech.
Jinak bych koupila neco ve spreji Stopangin nebo treba Tatum Verde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
11.8.15 13:12

@Aact teda blbý že jestli ti dá atb na angínu, tak nesmíš na slunko, čili blbý před dovolenou :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17939
11.8.15 13:17
@Moni85 píše:
@Aact teda blbý že jestli ti dá atb na angínu, tak nesmíš na slunko, čili blbý před dovolenou :pocitac:

Jo to znam, je to na palici, zvlast v tomhle pocasi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
11.8.15 13:19
@Eemii píše:
Jo to znam, je to na palici, zvlast v tomhle pocasi :zed:

My jsme od čtvrtka zavření doma a je to na palici. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit