Jak se rychle zbavit bolesti v krku?

Anonymní
15.2.20 10:39

Bolest v krku jak se rychle ji zbavit?

Ahoj nevíte někdo jak se rychle zbavit bolesti v krku nějakými babskými radami.
Díky, za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2483
15.2.20 10:41

Čaj z čerstvého zazvoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12064
15.2.20 10:42

Priessnitz, pořádnej, tak na 40 minut, vždycky tak po 6 hodinách. A stříkat do krku jox, na obě mandle - tak po 4 hodinách.

K tomu klidový režim, hodně čaje a pokud to do tří dnů nepřejde, tak k lékaři ověřit, jestli už jsou potřeba antibiotika.

http://www.priessnitzuvzabal.cz/…nitzuv-zabal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 11:06

Kloktat salvejový caj - úleva je okamžitá. Tedy pokud nejsi těhu nebo nekojíš, to se nedoporučuje. Pak ještě kloktat slanou vodu, to taky pomáhá a když jsem nemocná tak právě tohle stídám jako kloktadla - šalvejový čaj a slanou vodu. Šalvejový čaj mám uvařený furt a kolikrát i v noci, když to bolí tak si dám jeden doušek na úlevu bolesti krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15252
15.2.20 11:12

Zaparovaci obklad, hermankovy čaj s medem, stava z cibule s medem, kloktat vincentku, hlavně zvlhčovat vzduch kolem sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
15.2.20 11:14

Mě vždy zaručeně pomůžou pastilky od dr. weiss herbalmed. Nemám cca 15let mandle, ale i přes to hodně trpím na angíny a bolesti v krku a co přestali prodávat bioparox, který vždy zabral, tak toto je zaručené + si oloupu malinký stroužek česneku tak, aby se neporušil a cucám ho celý den (jestli je správně oloupaný poznáš tak, že necítíš žádnou chuť), když je narušený, nenatahuje do sebe bacily. Mění se přes den cca co 5h a přes noc jestli zvládneš, můžeš mít celou noc v líčku(manžel ho ale vždy nevědomně rozkouše a vzbudí nás ten smrad oba:grin:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 11:49

@LuciMik94 Teda ten česnek jsem ještě neslyšela :D Ale přístě zkusím. Já se právě z jedné angínky (říkám tomu takhle, pač je to takové to bolavé v krku ale nemám ani rýmu ani teplotu ani únavu, prostě mně jen bolí v krku týden a pak to zase na pár týdnu odejde) minulý týden vyhrabala. Ale se znám, tak to jistě za pár týdnů budu mít znovu. Bioparox bylo to jedine co mi na to zabíralo, ale minulý týden jsem zjistila, že mi už došla moje železná zásoba co jsem ještě před stažením z trhu stihla nakoupit, takže to bude přístě bez něho zajímavý :D

Jinak zakladatelko - ten vlhkej vzduch dělá hodně, na to jsem přišla až s mimčem, kdy jakmile jsem v pokojíku zapínala pravidelně zvlhčovač vzduchu, tak ustali kašle, rýma a podobné věci. Takže tohle mohu taky doporučit, určitě to pomáhá a urychluje léčení.

Příspěvek upraven 15.02.20 v 11:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
15.2.20 11:50

Mně pomáhá vykloktat octem a manžel zase nedá dopustit na ústní vodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
15.2.20 12:13

Kloktat šalvějovým odvarem nebo naředěnou tinkturou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu