Bolest v krku na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 10.09.18 20:05
Bolest v krku na pravé straně

Ahojky,
nedávno jsem tu resila bolest v krku, ze které se vyklubala angina a ja dostala na 10dni penicilin. Bolest po cca trech dnech ustala. Dobrala jsem je cele, jak se ma i pravidelne. A ted, skoro 14dni po dobrani, me začalo bolet v krku znovu, ale jen na prave strane a hlavne při polknuti. Stale mam tak vyschlo v krku, cucam vsechny mozny pastylky a furt se toho nemuzu zbavit. Dalsi antibiotika uz nechci, je mi po nich vzdycky zle. Kdyby mel nekdo nějakou radu, co by treba mohlo zabrat, popřípadě, co by to mohlo byt :?

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 10.09.18 20:08

No,vypadá,že se ti angína vrací…proti tomu ti asi pastilky nepomůžou. Jestli se ti to rozjede,je to znova na ATB.

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 10.09.18 20:15

Stop kok, lichorerisnici ve vyssich davkach, kloktat drags imun.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 10.09.18 20:39

@Verun83 určitě vyzkousim, dekuju. Ja uz si dalsi ATB nemuzu dovolit, dalších 10dnu, kdy se clovek boji riskovat i cestu autobusem, aby tam náhodou nezkolaboval, to uz nee.

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 10.09.18 20:39

vyšetření na mononukleozu,v krku bolet nepřestane,ale dceři takhle začala 3× angína za sebou,pak už to ani jako pořádná angína nevypadalo,ale krk ji bolel taky - jen jedna mandle :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42039 příspěvků 10.09.18 21:03
@anlendy. píše:
@Verun83 určitě vyzkousim, dekuju. Ja uz si dalsi ATB nemuzu dovolit, dalších 10dnu, kdy se clovek boji riskovat i cestu autobusem, aby tam náhodou nezkolaboval, to uz nee.

Ty pri brani antibiotik jezdis autobusem? Tak jasne, ze pak nezaberou, jak maji. Mas sedet behem lecby doma :nevim:

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 11.09.18 06:03

@blumen kdyz ma clovek 4 deti, tak je musi odvazet do skolky. Nemuzu bohuzel vypnout a nedělat nic. :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42039 příspěvků 11.09.18 06:25

@anlendy. zapojit rodinu? To sd fakt bohuzel ale poradne nevylecis, no. S antibiotiky litat po venku a mhd je hazard.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 18.09.18 22:57

Nakonec je z toho masivní zlatej stafylokok :( jsem z toho celkem špatná, vim, ze se toho nikdy nezbavim, ale ted prosim rady, ma nekdo zkusenosti s přírodní léčbou?

blumen
Hvězda diskuse 42039 příspěvků 19.09.18 07:42

@anlendy. Proc by ses ho nemohla zbavit? Asi mas znovu antibiotika, ne? Akorat to chce proste mit u nich klidovy rezim a byt doma, nejak to zaridit. A jinak je dobra na podporu lichorerisnice tinktura z pupenu.

Peťka_smutna
Povídálka 46 příspěvků 23.09.18 20:49

Ahoj holky, co doporučíte na bolest v krku v těhotenství. Chtěla bych pokud možno něco přírodního, co zabere. Žádnou chemii.

blumen
Hvězda diskuse 42039 příspěvků 23.09.18 20:58

@Peťka_smutna v tehotenstvi mas fakt omezene moznosti, takze mozna kloktat Vincentku? Priesnitzuv zabal na krk? (Pozna to pisu spatne).

Neli2014
Stálice 75 příspěvků 24.09.18 13:24

Já sem v těhotenství měla sprej do krku Humer. Může se v těhotenství i při kojení, je přírodní, obsahuje výtažky z bezu a med. Mně pomáhal.

Peťka_smutna
Povídálka 46 příspěvků 25.09.18 13:56

Holky, děkju. Zajdu se zeptat do lékárny na ten sprej a udělám si zábal na krk. Snad to bude brzo dobrý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >