Reklama

Bolest v krku na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 10.09.18 20:05
Bolest v krku na pravé straně

Ahojky,
nedávno jsem tu resila bolest v krku, ze které se vyklubala angina a ja dostala na 10dni penicilin. Bolest po cca trech dnech ustala. Dobrala jsem je cele, jak se ma i pravidelne. A ted, skoro 14dni po dobrani, me začalo bolet v krku znovu, ale jen na prave strane a hlavne při polknuti. Stale mam tak vyschlo v krku, cucam vsechny mozny pastylky a furt se toho nemuzu zbavit. Dalsi antibiotika uz nechci, je mi po nich vzdycky zle. Kdyby mel nekdo nějakou radu, co by treba mohlo zabrat, popřípadě, co by to mohlo byt :?

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 10.09.18 20:08

No,vypadá,že se ti angína vrací…proti tomu ti asi pastilky nepomůžou. Jestli se ti to rozjede,je to znova na ATB.

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 10.09.18 20:15

Stop kok, lichorerisnici ve vyssich davkach, kloktat drags imun.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 10.09.18 20:39

@Verun83 určitě vyzkousim, dekuju. Ja uz si dalsi ATB nemuzu dovolit, dalších 10dnu, kdy se clovek boji riskovat i cestu autobusem, aby tam náhodou nezkolaboval, to uz nee.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 10.09.18 20:39

vyšetření na mononukleozu,v krku bolet nepřestane,ale dceři takhle začala 3× angína za sebou,pak už to ani jako pořádná angína nevypadalo,ale krk ji bolel taky - jen jedna mandle :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 40325 příspěvků 10.09.18 21:03
@anlendy. píše:
@Verun83 určitě vyzkousim, dekuju. Ja uz si dalsi ATB nemuzu dovolit, dalších 10dnu, kdy se clovek boji riskovat i cestu autobusem, aby tam náhodou nezkolaboval, to uz nee.

Ty pri brani antibiotik jezdis autobusem? Tak jasne, ze pak nezaberou, jak maji. Mas sedet behem lecby doma :nevim:

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 11.09.18 06:03

@blumen kdyz ma clovek 4 deti, tak je musi odvazet do skolky. Nemuzu bohuzel vypnout a nedělat nic. :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 40325 příspěvků 11.09.18 06:25

@anlendy. zapojit rodinu? To sd fakt bohuzel ale poradne nevylecis, no. S antibiotiky litat po venku a mhd je hazard.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků včera v 22:57

Nakonec je z toho masivní zlatej stafylokok :( jsem z toho celkem špatná, vim, ze se toho nikdy nezbavim, ale ted prosim rady, ma nekdo zkusenosti s přírodní léčbou?

blumen
Hvězda diskuse 40325 příspěvků dnes v 07:42

@anlendy. Proc by ses ho nemohla zbavit? Asi mas znovu antibiotika, ne? Akorat to chce proste mit u nich klidovy rezim a byt doma, nejak to zaridit. A jinak je dobra na podporu lichorerisnice tinktura z pupenu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama