Bolest v krku na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anlendy.
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 10.09.18 20:05
Bolest v krku na pravé straně

Ahojky,
nedávno jsem tu resila bolest v krku, ze které se vyklubala angina a ja dostala na 10dni penicilin. Bolest po cca trech dnech ustala. Dobrala jsem je cele, jak se ma i pravidelne. A ted, skoro 14dni po dobrani, me začalo bolet v krku znovu, ale jen na prave strane a hlavne při polknuti. Stale mam tak vyschlo v krku, cucam vsechny mozny pastylky a furt se toho nemuzu zbavit. Dalsi antibiotika uz nechci, je mi po nich vzdycky zle. Kdyby mel nekdo nějakou radu, co by treba mohlo zabrat, popřípadě, co by to mohlo byt :?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 10.09.18 20:08

No,vypadá,že se ti angína vrací…proti tomu ti asi pastilky nepomůžou. Jestli se ti to rozjede,je to znova na ATB.

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 10.09.18 20:15

Stop kok, lichorerisnici ve vyssich davkach, kloktat drags imun.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 10.09.18 20:39

@Verun83 určitě vyzkousim, dekuju. Ja uz si dalsi ATB nemuzu dovolit, dalších 10dnu, kdy se clovek boji riskovat i cestu autobusem, aby tam náhodou nezkolaboval, to uz nee.

Uju
Kelišová 6591 příspěvků 10.09.18 20:39

vyšetření na mononukleozu,v krku bolet nepřestane,ale dceři takhle začala 3× angína za sebou,pak už to ani jako pořádná angína nevypadalo,ale krk ji bolel taky - jen jedna mandle :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 45525 příspěvků 10.09.18 21:03
@anlendy. píše:
@Verun83 určitě vyzkousim, dekuju. Ja uz si dalsi ATB nemuzu dovolit, dalších 10dnu, kdy se clovek boji riskovat i cestu autobusem, aby tam náhodou nezkolaboval, to uz nee.

Ty pri brani antibiotik jezdis autobusem? Tak jasne, ze pak nezaberou, jak maji. Mas sedet behem lecby doma :nevim:

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 11.09.18 06:03

@blumen kdyz ma clovek 4 deti, tak je musi odvazet do skolky. Nemuzu bohuzel vypnout a nedělat nic. :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 45525 příspěvků 11.09.18 06:25

@anlendy. zapojit rodinu? To sd fakt bohuzel ale poradne nevylecis, no. S antibiotiky litat po venku a mhd je hazard.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 18.09.18 22:57

Nakonec je z toho masivní zlatej stafylokok :( jsem z toho celkem špatná, vim, ze se toho nikdy nezbavim, ale ted prosim rady, ma nekdo zkusenosti s přírodní léčbou?

blumen
Hvězda diskuse 45525 příspěvků 19.09.18 07:42

@anlendy. Proc by ses ho nemohla zbavit? Asi mas znovu antibiotika, ne? Akorat to chce proste mit u nich klidovy rezim a byt doma, nejak to zaridit. A jinak je dobra na podporu lichorerisnice tinktura z pupenu.

kikeciperka
Kecalka 145 příspěvků 15 inzerátů 16.01.19 13:30

Taky mě dva dny strašně bolelo v krku na pravé straně, odedneška mě začalo bolet šílené na levé straně, mám tartum verde bonbóny a tartum verde sprej a vůbec nic nepomáhá, je to šílený, do toho mám zimnici a není mi o nic nejlíp ..

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 17.01.19 20:15

@kikeciperka doporučuji jít na vytery k orl..mne zjistili masivního zlatého stafylokoka a v březnu jdu na operaci krčních mandli :? 3× antibiotika z toho jedny nitrozilne, bez výsledku, nález stále stejný..bolest furt stejná, jen si na ni člověk zvykne

kikeciperka
Kecalka 145 příspěvků 15 inzerátů 18.01.19 23:08

@anlendy. Tak už od včerejška jsem bez bolesti, občas když polknu tak mírná bolest, jinak už v pohodě ..
Oooou, tak to hodně štěstí teda :,( ja bych se bála trhaní mandlí a čehokoli …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >