Bolest v krku od osmiček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bábrdl
Generální žvanilka 24497 příspěvků 06.03.13 08:46
Bolest v krku od osmiček?

Už poslední zhruba rok trpím tím, že po nějaké námaze (cvičení, prochladnutí, stres) se objeví bolest v krku, jen na jedné straně, únava, teploty, je mi zle, trvá to tak čtyři dny, pak to zmizí.

Doktoři bohužel nic nezjistili. Výtěry mám čisté, štítnou žlázu v pohodě. :zed: Už jsem z toho šílená, bojím se cokoliv dělat, cokoliv si domluvit, připadám si jak hypochondr :zed:

Teď mi kamarádka tvrdí, že to může být od osmiček. Mně to připadá jako blbost, ale hledám každou možnost. Spodní osmičky mám pod dásní, neprořezaly se, ale něco tam je, takové boule, ale už roky, nebolí, ani mi nepřijdou oteklé. Nechci do nich vrtat zbytečně, ale kdyby to mělo pomovct. Podle kamarádky můžou být zkažené, ale já nevím.

Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 06.03.13 08:53
@Bábrdl píše:
Už poslední zhruba rok trpím tím, že po nějaké námaze (cvičení, prochladnutí, stres) se objeví bolest v krku, jen na jedné straně, únava, teploty, je mi zle, trvá to tak čtyři dny, pak to zmizí.

Doktoři bohužel nic nezjistili. Výtěry mám čisté, štítnou žlázu v pohodě. :zed: Už jsem z toho šílená, bojím se cokoliv dělat, cokoliv si domluvit, připadám si jak hypochondr :zed:

Teď mi kamarádka tvrdí, že to může být od osmiček. Mně to připadá jako blbost, ale hledám každou možnost. Spodní osmičky mám pod dásní, neprořezaly se, ale něco tam je, takové boule, ale už roky, nebolí, ani mi nepřijdou oteklé. Nechci do nich vrtat zbytečně, ale kdyby to mělo pomovct. Podle kamarádky můžou být zkažené, ale já nevím.

Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Může to být od těch osmiček. Mě zase šílené bolel jazyk u kořene(taky vždy jen na jedné straně a střídalo se to, týden pravá strana, pak zase levá :roll: )+v krku, vystřelovalo to až do ucha, byla jsem na orl a tam mi bylo řečeno, že to může být od osmičky-mám ji kousek už venku, akorát roste uplně na křivo, takže mě čeká řezání :roll: :roll: nakonec jsem teda dostala atb-našli mi nález hluboko v krku, ale říkala, že ty osmičky způsobují i takové problémy. Na tvém místě bych si určitě skočila k zubaři ;)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.03.13 08:54

@Bábrdl Od osmiček mě bolelo v krku naprosto běžně, mělo jsem ten krk i zarudlý. Osmičky jsem neměla vyrostlý. Dělali ti někdy RTG zubů? V jakým jsou osmičky postavení? Mě zjistili, že mě tlačí pod sedmičky, takže nevyrostou a bude to bolet víc a víc. Byla jsem nakonec na vysekání a od tý doby mě v krku nebolí vůbec.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 06.03.13 08:59

Může to být od osmiček.
Ale muž měl roky ten samý problém a nakonec se ukázalo, že má sníženou imunitu a ofoukne ho každý prd - jakmile se drží v teple, nosí poctivě šálu, čepici, nevyběhne v chladnu jen tak v triku, ale vůbec, ani třeba pár metrů do auta, tak dobrý. Taky nesmí být fyzická námaha při teplotách nižších než tak 20. Chodil na imunologii a dostával nějaké preparáty na povzbuzení imunity, ale nejvíc pomáhala tahle veliká opatrnost plus sauna

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28882 příspěvků 06.03.13 09:03

@Bábrdl měla jsem něco podobného, ale bolelo mě jako v krku na jedné straně, dala se tam nahmatat taková menší boule a byl to kámen ve slinné žláze… zpočátku to vypadalo jako trochu naběhlá uzlina… později ten kámen byl vidět na rentgenu…

Bábrdl
Generální žvanilka 24497 příspěvků 06.03.13 09:11

Holky a udělají ty osmičky i teploty? A i když ty zuby pod dásní VŮBEC nebolí, bolí krk na jedné straně.

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 06.03.13 09:20

Já měla třeba tuto zimu už dvakrát angínu a ATB hlavně kvůli osmičce :zed: vždy jsem měla bolest jen na jedné straně, tam kde mám osmičku částečně vyrostlou, rozte mi špatně do boku do tváře, a i když to zubař uplně nepotvrdil tak povídal že ta angína může být od toho pže jak se tam udržují bakterie (zub se špatně čistí v těch místech) rychle se to dostane dál a pokud má člověk sníženou imunitu třeba přes zimu hned to skočí do krku :zed: Ale pokud ješttě nemáš venku tuosmičku tak nevím :nevim: je možný nějaký zánět? :think:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.03.13 10:36

@Bábrdl Mě samotná osmička nebolelo vůbec, jen v krku a nebo jsem měla věčně zduřelou uzlinu na čelisti. Teploty jsem teda neměla. Bolela mě i celá spodní čelist a zubařka mě rozvrtala všechny zuby a hledala proč, když nebolel na poklep ani jeden a ani ta osmička pod dásní nebolela. Nakonec se zjistilo že to jde od osmičk nějak to tam utiskovalo nervy. Bolest šla až do ucha, i do spánku.

brumi
Kelišová 6696 příspěvků 06.03.13 11:32

@Bábrdl blbost to není mi to udělalo pár let zpět a myslela jsem že mám fakt mega angínu takže jsem letěla k dr a ten že jsem ok tak mě poslal na orl tak že je to taky ok tak jedině zubař a ten byl trefa osmičku vytrhli a bolest v tu chvíli zmizela :)

78_Maja
Kecalka 275 příspěvků 06.03.13 14:11

Ahoj, manzelovi vzdycky kdyz se klubala osmicka, tak ho nejdriv zacala bolet mandle a v krku a pak teprve to misto, kde rostla. Takhle to slo nekolik let. Vzdycky jakmile ho zacala bolet leva mandle a v krku, tak to bylo jasny! Nedavno sebral odvahu a nechal si to vytrhnout a ma klid :)
:mavam:

P.
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 31.01.17 17:08

Ahoj holky, hlasim se do klubu :-) vcera nad ranem jsem se probudila a hur se mi polykalo…ale nachlazeni jsem nepozorovala…jukla jsem do pusy a uvidela prorezavajici se osmicku…vcera jsem polykala skoro jak pri angine, kor navecer..ale uplne nahore v krku to nebolelo. spis az po dopolknuti…a dneka rano pulka zubu venku…polyka se mi lip…i bez tlumeni to jde..ale chci se zeptat, je to bolestivy polykani fakt ze zubu? zub a okoli je citlivy, ale nijak zvlast neboli…to me prave mate :-) ale presne me boli ta strana krku..i v posteli, kdyz na ni lezim..citim ji vic…za jak dlouho vam ty problemy pri prorezavani odeznely uplne? moc dekuju! k zubari jdu na prevenci za mesic, tak snad vydrzim a on to pak zkontroluje..:-)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 31.01.17 17:12

@P. Ano, taky mě pri trhani osmiček bolelo v krku, až ti ji vytrhnou, uleví se ti. :palec:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 31.01.17 17:15
@P. píše:
Ahoj holky, hlasim se do klubu :-) vcera nad ranem jsem se probudila a hur se mi polykalo…ale nachlazeni jsem nepozorovala…jukla jsem do pusy a uvidela prorezavajici se osmicku…vcera jsem polykala skoro jak pri angine, kor navecer..ale uplne nahore v krku to nebolelo. spis az po dopolknuti…a dneka rano pulka zubu venku…polyka se mi lip…i bez tlumeni to jde..ale chci se zeptat, je to bolestivy polykani fakt ze zubu? zub a okoli je citlivy, ale nijak zvlast neboli…to me prave mate :-) ale presne me boli ta strana krku..i v posteli, kdyz na ni lezim..citim ji vic…za jak dlouho vam ty problemy pri prorezavani odeznely uplne? moc dekuju! k zubari jdu na prevenci za mesic, tak snad vydrzim a on to pak zkontroluje..:-)

No hele mě začal bolet zub a do týdne mě přítel vezl na pohotovost v noci, se nedalo vydržet už a ta bolest v krku hrůza..Hned po vytrhnutí se mi rozjel další moudrak, šel 14 dni po prvním

P.
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 31.01.17 17:15

@Kskaja dekuju, ale doufam, ze trhani nebude…:-) jednu uz mam a v pohode…a tahle snad roste taky ok…

P.
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 31.01.17 17:16

@Kskaja hmmm…me zub ale v podstate sam o sobe neboli.. jen je tam boule a z ty uz kouka kus zubu…jen na dotek…a krk pri polykani. jinak taky ne…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama