Bolest v krku pohotovost

Anonymní
10.4.21 05:04

Bolest v krku pohotovost

Již pátý den mě bolí v krku, milne jsem si myslela, že to přejde, ale je to čím šla horší. Dr dovolenou. Žádné čepy, teploty, pouze zarudly krk a naběhle mandle a občasná bolest do ucha. Je blbe jet v téhle době s tímto na pohotovost? :( podotýkám, že plně kojím a už padám na hubu, žádné čaje, pastilky, kloktadla nepomáhají.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
10.4.21 05:12

Ja jezdim bezne na pohotovost s anginou… kor o vikendu… kdo nezna tu bolest, tak nepochopi, ze dva dny echt anginy na pastilkach se prezit neda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 05:15

@llida spíš aby mě nevyrazili.. Je covidove období že a já nemám žádné čepy na mandlich, ani teplotu.. Kterou já ale běžně nemám u angin.. Řeknou kojite, tak to vydržíte, angína to není..

• Citovat
  • Nahlásit
966
10.4.21 05:25
@Anonymní píše:
@llida spíš aby mě nevyrazili.. Je covidove období že a já nemám žádné čepy na mandlich, ani teplotu.. Kterou já ale běžně nemám u angin.. Řeknou kojite, tak to vydržíte, angína to není..

ja u anginy horecky nemam, cepy se muzou a nemusi objevit.. udeji crp test a uvidi, zda je to bakterialni na antb… pokud si nejsi jista, zavolej jim, ale stejne ti reknou : po tel. Vas nediagnostikujem, prijedte :mrgreen: Pri kojeni se mohou antb, jen jeden typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 05:29

@llida Tak jsem na tu naši pohotovost zvědavá, zda mi ty antibiotika dají.. Mám fakt strach z toho, že budu muset přestat kojit :( každopádně díky.

• Citovat
  • Nahlásit
966
10.4.21 05:32
@Anonymní píše:
@llida Tak jsem na tu naši pohotovost zvědavá, zda mi ty antibiotika dají.. Mám fakt strach z toho, že budu muset přestat kojit :( každopádně díky.

prestat kojit kvuli antibiotikam? :mrgreen: nesmysl. mela jsem pri obou detech a nekolikrat, normalne se koji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 05:40

@llida skvělé, děkuji za uklidnění. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1130
10.4.21 06:12

Já si myslím, že je to spíš o tom, koho tam potkáš, klidně bych šla a psychicky se připravila, že se budou tvářit jak kakabus, pak už budeš jen mile překvapena :D. Na angínu se dává penicilin, s tím se kojit může. Na tu bolest bych si něco vzala, ať můžeš polykat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
10.4.21 06:25

Alergik nejsi? Jednu dobu mě hodně bolelo v krku, dle lékařů jsem měla v krku hrůzu, ale bylo to alergické. Pomáhá mi to antihistaminikum.
Dnes se již dá koupit i CRP test, který se dělá doma. Dle toho by jsi se mohla odpíchnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
10.4.21 06:41

Nachlazeni apodobne nemoce maji vetsinou nejaky prubeh ne dlouhy, pet dni mi prijde uz pomerne dost, o to hur kdyz se to nema tendenci zlepsovat. Dr nema zastup? Jediny co by jim na pohotovosti mohlo vadit je ze ste nezkusila dr. Ale jestli nema nikoho za sebe tak bych to vubec neresila a jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34199
10.4.21 07:00

Na pohotovosti se všichni nudí, je to od tebe hezké, že je chceš rozptýlit. Takže od pondělí tě bolí v krku a ty budeš v pátek otravovat na urgentu? Tvá obvodní musela mít stanovený záskok. Měla jsi jít tam. Jsi bezohledná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
10.4.21 07:03
@Anonymní píše:
Již pátý den mě bolí v krku, milne jsem si myslela, že to přejde, ale je to čím šla horší. Dr dovolenou. Žádné čepy, teploty, pouze zarudly krk a naběhle mandle a občasná bolest do ucha. Je blbe jet v téhle době s tímto na pohotovost? :( podotýkám, že plně kojím a už padám na hubu, žádné čaje, pastilky, kloktadla nepomáhají.

Jestli chceš někoho naštvat, jeď z bolestí v krku na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
10.4.21 07:10

Já občas trpím podobnými bolestmi v krku, čepy taky nic. Všelijaké pastilky, čaje mi nepomahaly vůbec. Pomáhá mi zázvorový čaj s citrónem, syrová cibule případně česnek, sice to v tom krku pálí jak blázen, ale pomáhá to. Ještě hodně kloktám slanou vodou a během dvou dnů je klid. Taky při kojení, ale záleží, jak velké miminko máš. Když byly děti hodně malé, tak jsem si nedávala cibuli, nebo fakt jen kousek, později jsem opatrně zkusila a nevadilo jim to.

Jinak s bolestí v krku, která trvá už několik dní, bych na pohotovost nejela. Tvá dr. nemá záskok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
10.4.21 07:16

Pokud tě bolí v krku už pět dní, tak ses měla vydat za doktorem včera a ne to teď dohánět na pohotovosti, ta je pro akutní případy, pokud ne nepletu… Snad ti bylo jasný, že bude víkend, tak proč jsi nesla v pátek k obvodakovi? Tvoje dr má dovolenou, tak musí mít nějaký zaskok, ne? Nebo jsi měla zavolat do nemocnice a domluvit se tam, no všechno lepší než teď jezdit na pohotovost :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
10.4.21 07:20

Miluju, když někoho něco bolí pomalu pět let, ale rozhodne se to řešit nejlépe v neděli ve dvě ráno na pohotovosti :srdce:

Příspěvek upraven 10.04.21 v 07:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat