Bolest v krku přes 3 týdny a po dvou antibiotikách!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol278
Nováček 5 příspěvků 24.02.19 10:28
Bolest v krku přes 3 týdny a po dvou antibiotikách!

Ahoj, už opravdu nevím jak dal a ocenim kkaždou radu. Pred vice jak 3 tydnama mi nebylo dobre tak jsem sla ke sve ORL lekarce ktera se mi podivala optikou do krku a konstatovala ze mam zanet hltanu, hrtanu a anginu. Nasadila mi antibiotika Klacid 500 (ac nemam alergii na penicilin) na tyden. Po týdnu mi bylo porad blbe a sla jsem na kontrolu doktorka mi potvrdila ze to porad vypada osklive a nasadila dalsi Klacid 500.. po tydnu jsem mela prijit ns kontrolu a ac jsem rikala ze me tam jeste celkem poboliva rikala ze v krku uz to vypada dobre. Ptala jsem se jestli by to nemohla byt mononukleoza s ona ze ne ze trn obraz anginy na to nevypadal a hlavne by nezmizela po antibiotikach.. pro jistotu mi nabrala krevni obraz vcetne crp a jaternich testu a vzala vyter. Oboji vyslo dobre. Byla jsem rada ze je to v poradku, zacala byt optimisticka ze se to srovna.. a opravdu to tak bylo. Skoro nic uz jsem necitila a asi jsem udelala chybu ale v patek jsem si doma zacvicila. Sice lehce protoze jsem rikala abych to telo zase nevyridila takze opravdu jsem bezela na pase co mame doma jen jeden km a pul a dala si deset minut posilovani. Asi jsem udelala chybu. Druhy den (včera) jsem se probudila s celkem silnou bolesti v krku a zahlenenim. Okamžitě jsem zacala se zazvorem, kloktani soli, dokonce jsem snedla stroužek cesneku.. dneska mi je ještě hur:( rano jsem vykaslala uplne zelený chrchel takze jsem si opet nasadila erdomed a v krku me skoro az reze.. jsem uz z toho zoufala, treti antibiotika si nechci vzit zs zadnou cenu a hlavne uz potrebuju aby mi bylo dobre a opravdu uz nevim co delat.. vyčerpava me to. Pokud by mi tady nekdo vedel poradit nebo mel podobnou zkušenost budu strasne moc vdecna. :(

Reakce:
BarčaUnL
Nováček 5 příspěvků 24.02.19 10:59

@Nikol278 nedávno se mi bolest v krku táhla 3 týdny. Jediné co mi pomohlo byly zábaly krku. Žádné léky ani kloktadla nepomohla.

jana2381
Kecalka 350 příspěvků 24.02.19 11:28

@Nikol278
Ja dostala chripku, ale ani po 2 tydnech bolest v krku neustoupila. Na ORL mi lekar doporucil kloktadlo Tantum Verde a Kalobu a za 3 dny jsem mela pokoj. Ale nevim jak se to snasi s Erdomedem, Kaloba je take i na prudusky, to by sis musela zjistit.

mapu
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 24.02.19 13:17

U mne to byla anabaze tri let, az na alergo-imuno zjistena alergie na bakterie a oslabena imunita sliznic. Vrátila bych se byt tebou na orl a nechala si napsat ct dutin, zda nemáš nekde zánět. Třetí atb ti rozumny lékař snad, pokud nema potvrzeno, co to je. U mne to tak aspoň bylo.

Váš příspěvek
Reklama