Bolest v levé části břicha 31.tt

40
28.2.16 23:49

bolest v leve casti bricha v 31.tt

Dobrý večer, mám dotaz. Co by mohla znamenat stala bolest v levé spodní části břicha v 31. týdnu těhotenství? Není to bolest akutní. Už v prvním tehu jsem zažila ledvinovou koliku. Teď je bolest jiná. Sneditelna, ale neprijemna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4629
29.2.16 07:03

Ja nic takového nemela, asi bych na sebe nechala dneska kouknout u doktora. A hlavně rekla to s tou kolikou… Mi prijde, ze, kdyz clovek rekne, ze ho nekde picha, tak si ho tam hned nechávají. Me chtěli tenkrát taky, kvuli bolesti jednou za 30 min, asi 4×.
Neštěstí jsem zavolala svými gynekologovi, rekla jsem mu, jaký je nález a ten mi rekl, at tam nezustavam a rano prijedu na kontrolu…
Druhy den, naprosto vporadku. Šla jsem rodit 39+1 plánovanou sekci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 07:23

@lekna7 Raději bych šla na kontrolu k dr. Měla jsem taky bolest v levé části bříška a nakonec jsem měla silný zánět tak jsem byla 6 dní v nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.7.18 18:14

@Soňa Zacharová : ahoj, vím ze je tato diskuze už 2 roky stará, ale prosimte čeho si prosím měla tenkrát zanet a jak to probíhalo? Zítra budu začínat 39.tt a dnes cely den me trápí bolest na levé straně břicha, neni to nesnesitelna bolest, ale ani nic příjemného. Mám strach, aby to nebyl zanet střev, podobný projevy jsem měla před 9 lety, tenkrát netehotna, měla jsem to z nektarinek. Za poslední tyden jsem ujížděla na broskvich, tak se bojím, ze to mám zase z toho. Bojím se o mimi. Ale zas nechci zbytečně plasit, ještě to můžou být zařazené prdy. Každopádně pokud to do zítra nepřejde, zajdu asi k obvodakovi zda mi udělá sedimentaci, tam by se ten zanet popřípadě ukázal asi ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.18 19:14

@Martinka1988 Já to měla vaginální jelikož jsem v tu dobu byla už otevřená tak to šlo na dělohu která vyvoválala porod. Jinak s tím jsem šla na gyndu a pak do porodnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.7.18 19:16

@Soňa Zacharová : aha, já budu mít něco se strevy. Buď jen zařazené vetry, na které vůbec netrpim nebo něco horšího no. Díky za napsani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.18 19:20

@Martinka1988 Doporučuji zítra zajít do porodnice ať tě zkontrolují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.7.18 19:39

@Soňa Zacharová : takže nejdříve spis do porodnice a pak dle jejich nálezu dal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.7.18 19:40

@Soňa Zacharová : mám se tam nějak objednat? Nebo stačí když tam prijedu a oni me vezmou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.7.18 19:41

Ach Jo, nevím co mám dělat. Přemýšlím zda nezajet ještě dnes na pohotovost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.18 20:52

@Martinka1988 Jestli to hodně bolí tak ještě dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
15.7.18 20:58

@Soňa Zacharová : tak jsem vykoupana a už lezim. Ne zas nijak extra to nebolí. Tak uvidím zítra ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama