Reklama

Bolest v levé straně po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 15.03.18 19:56
Bolest v levé straně po ovulaci

Ahoj holky ovulace už proběhla už 4 dny mi picha a boli na leve straně bojím se že to může byt cista je to možné???

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5972 příspěvků 15.03.18 19:58

@Leliii může a nemusí.

Leliii
Kecalka 370 příspěvků 15.03.18 20:01

Právě se toho bojím před dvouma měsíci se mi ucpavali vejcovody tak se bojim aby to zase něco nebylo
@lachtanice86

lachtanice86
Kelišová 5972 příspěvků 15.03.18 20:05

@Leliii tak to my tady stejně nezjistíme. Ale jestli si měla problémy tak jaký postup doporučil gynekolog? Častější kontroly nebo něco? Já na cysty trpím, ale cysty z endometriozy. Ty nemizi a byla jsem loni na laparce. A teď jsem kontrolována každý měsíc.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >