Bolest v levém podbřišku 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Macekv
Stálice 68 příspěvků 07.04.19 06:12
Bolest v levém podbřišku 6tt

Ahoj, zhruba před hodinou jsem se vzbudila na WC a poboliva mě v levém podbřišku. Jsem v 6tt, na kontrolu jdu za týden. V listopadu jsem porodila ve 25tt. Jinak mam tři děti. Nevím, zda mám plasit, ze se může jednat k mimoděložní tehu nebo mám být v klidu a přisuzovat do vazům? Nemáte zkušenost?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 07.04.19 06:42

No zkušenosti mám, od samého začátku těhotenství mě sem tam něco zabolí nebo píchne. Tu v levém, tu v pravém podbřišku, kolem pupíku, pod žebry, v čípku… Ale nijak jsem v tom teda nešťourala :nevim:

Macekv
Stálice 68 příspěvků 07.04.19 07:05

@Čičorečka mne to bolí jen vlevo prave…možná to je jen váz, vystřeluje mě to i do zad a když se natáhnu …já jsem stresar :roll:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 07.04.19 07:20

@Macekv no tak jediný řešení je jít na pohotovost… tady nic nevymyslíš. Až ti šestnáctkrát na pohotovosti řeknou, že je všechno v pořádku a občasný zabolení k těhotenství patří, tak tě to třeba přestane bavit. Na první kontrole jsi asi ještě nebyla, ne? Tak běž radši hned, ať ti vyloučí to mimoděložní, když se bojíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:36

Mě zase píchá v pravém podbřišku, také 6tt. Volala jsem na gyndu byla jsem ujištěna, že je to normální, s tím, že pokud by to neustávalo, mám zavolat a vezme mě dříve na kontrolu, než je v plánu. Tyto křeče jsem měla na začátku 6tt, nyní na konci ustávají a je to jen občasné píchnutí, už to neřeším, sice jsem taková nervózní a mám obavy aby vše bylo ok, je to neplánované, nicméně chtěné a moje první těhotenství. Ale věřím, že vše dopadne dobře. :andel: omlouvám se za anonym, zatím to ví jen partner a zde mám hodně známých.

Macekv
Stálice 68 příspěvků 07.04.19 19:49
@Anonymní píše:
Mě zase píchá v pravém podbřišku, také 6tt. Volala jsem na gyndu byla jsem ujištěna, že je to normální, s tím, že pokud by to neustávalo, mám zavolat a vezme mě dříve na kontrolu, než je v plánu. Tyto křeče jsem měla na začátku 6tt, nyní na konci ustávají a je to jen občasné píchnutí, už to neřeším, sice jsem taková nervózní a mám obavy aby vše bylo ok, je to neplánované, nicméně chtěné a moje první těhotenství. Ale věřím, že vše dopadne dobře. :andel: omlouvám se za anonym, zatím to ví jen partner a zde mám hodně známých.

Já už to k 7me tehu…3potraty takže už mám něco zažité, ale stejně, už mě nebolí levá strana, ale celý podbřišek a píchá mě dole uvnitr…uvidím ráno, kdyžtak jedu k Dr prostě…už si právě nejsem jistá, zda je to normální…ta bolest je dost podobná, jako když jsem měla zánět dělohy :roll:

Macekv
Stálice 68 příspěvků 07.04.19 19:51

@Čičorečka no už to přešlo, ale pro změnu mě bolí celý podbřišek :roll: já tam nechci plašit :? Jsem těhotná po 7., Mám tři děti a 6te skončilo ve 25tt trombozou pupečníku..jsem hrozný stresar 8o :roll: no jestli to nepřejde, ráno jedu ke svému Dr…na ko jdu za týden…teď jsem 5+3tt

Kajka9
Závislačka 3608 příspěvků 07.04.19 21:28

já měla bolesti do 14 tt.. pořád mě bolel podbřišek jako bych to měla dostat …někdy silnější chvilková bolest …k tomu to prostě patří

Kajka9
Závislačka 3608 příspěvků 07.04.19 21:32

@Macekv a to dole uvnitř píchání to znám .. když jsem byla těhu na začátku ani jsem to nevěděla bylo to první měsíc co jsme si řekli s přítelem že to zkusíme …
píchalo mě dole jinak mě nic nebylo ..bylo to na silvestra ráno ještě jsme jeli nakoupit tak jsem si říkala že si koupím čípky že mám zánět a nedalo mi to a koupila jsem si test ..dojela jsme domů a řekla jsem si že si udělám test kdyby náhodou …vrátila jsem se do koupelny a tam // takže u mě to byl příznak těhu …žádný zánět a nic jsem neměla …třeba tě to trochu uklidní…
jinak podle mě je to zbytečné jezdit k dr nic tam neuvidí

Váš příspěvek
Reklama