Bolest v levém podbřišku vystřelující do boku v těhotenství

118
30.6.20 19:42

Bolest v pravém podbrisku v tehotenstvi vystrelujici do boku

Ahoj holky. Jsem ve 22.týdnu. Dnes ráno mě začalo dost hnusně bolet v pravem podbrisku. Bolest vystřeluje do pravého boku. Je to spíš křečovitá bolest. Zítra zajdu k lékaři, to je jasné. Jen jsem se chtěla zeptat, zda se s tím některá nesetkala? Poslední dobou mě hodně trápí i tvrdnuti bricha. Bolestive i v klidu. Pohyby cítím dostatečně. Naštěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1198
30.6.20 20:28

Zrovna v neděli jsem byla na pohotovosti, bolest v pravém podbřišku, ale šílená, chodila jsem v předklonu, už jsem nevěděla ani jak si lehnout. Ozvy, utz. vše bohudík v pořádku. Žádný důvod proč mě to tak bolí nenašel. Řešila jsem to předtím i s doktorkou, měla jsem to okolo toho 21tt-26tt, ale tak šílené to nebylo. Normálně jsem si myslela, že mi snad praskl slepák. No dneska už je to lepší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
30.6.20 20:38

@EvieK

Moc děkuji. Právě, že slepaku se bojím. Tak zítra se to snad nepotvrdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
30.6.20 21:05
@ašímanaj píše:
@EvieKMoc děkuji. Právě, že slepaku se bojím. Tak zítra se to snad nepotvrdí.

Snad ne, držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.6.20 21:19

Mela jsem taky, podobny tyden, jela jsem na pohotovost a byl to pohmozdenej vaz (laicky receno), ze me tam malej dost casto kopal, az to pokopal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
30.6.20 21:26

@Scara
Ze by už v pátem mesici měl takovou sílu? Hlavně se to ku---ky horší. Přítel už měl pivo. :-( to bude super noc. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.6.20 21:27

@ašímanaj no, jestli se to horsi, boli to vpravo a mas slepak, tak to muze byt i on :( ja mam stesti, ze ho nemam uz leta, takze ten vylucuju automaticky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
30.6.20 21:40

@Scara
Ale ze by slepak vystreloval do celého praveho boku až jakoby na záda? No nic. Uvidím. Zase nechci plasit a jet na pohotovost a zjistit, že jsou to třeba jen zarazene větry. To bych se asi hanbou propadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
30.6.20 21:43
@ašímanaj píše:
@Scara
Ale ze by slepak vystreloval do celého praveho boku až jakoby na záda? No nic. Uvidím. Zase nechci plasit a jet na pohotovost a zjistit, že jsou to třeba jen zarazene větry. To bych se asi hanbou propadla.

Ty mě taky nic nezjistili, ale pro můj klid. Upřímně nejsem ten typ, co letí k dr s každým píchnutím nebo tak. Ale pokud už chodím ohnutá a brečím. Každopádně víš jak se to v těhotenství říká, raději 10× dříve než jednou později. Přinejhorším budeš klidná jako já, že je mimco v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3227
30.6.20 21:46

@ašímanaj Ahoj,takhle se u mě projevila ledvinová kolika, snad to nebude ono :hug:
Nakonec mě to na pohotovost dostalo, taky jsem nechtěla jet, ale pak už to bylo
k nevydržení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
30.6.20 22:23

@ašímanaj me kdyz kdysi slepak chytil, tak jsem nemohla sedet, lezet, stat, jen v predklonu dolezt vzbudit mamu a uz jela sanitka, ale to me pak krute bolelo cele bricho, zadny zada nebo bok, proste ukrutna bolest podbrisku cela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
1.7.20 05:45

@Scara
Jasný. Ono to v podstatě může být cokoliv. Kolika, nastydlej vaječník. Sama jsem zvědavá. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
1.7.20 18:46

Jsem 13+4 a dnes mě to dost bere, levý podbrisek jakoby tah směrem dolu a do boku a levé části zad…včera na UZ mě dost proklepavali, tak prcka možná podrazdili…myslím, ze to mas z bolesti vazů, co se natahuji…jak roste deloha :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.7.20 10:59

@ashanthe
Nakonec to byl zánět mocaku až k ledvine. 8o Naštěstí podchyceny zavčas. Beru antibiotika a snad to bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama