Bolest v levém podbřišku v těhu?

10.2.16 10:37

Bolest v levém podbřišku v tehu?

Hezký den, snažíme se o miminko, MS bych měla dostat v pondělí 15.2. jenže znáte to nedockavost :D test sem si dělala před dvěma dny byl tam duch ovšem takový že by ste potřebovali lupu a spíš si ho tam kreslite očima. Dneska už je duch opravdu vidět můžu být tak začátek 4tt podle MS a styku : jenže už dva dny mě bolí docela dost levý podbřišek tak jen dotaz měla to některá a bylo to v pořádku? není to bolest jako při MS ale spíš jak vaječník taková ta ostrá bodava a vystreluje do levého třísla
já jen jestli mám čekat něco špatně nebo je to jen nějakým procesem? Děkuji za odpovědi
holčičku už mám ale už je jí sedm a mě bylo dvacet když sem ji čekala tak sem ještě nic neřešila a nepozorovala se :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

648
21.3.16 20:31

@Verunka77777 Ahoj sice jsem těhotná poprvé a je mi jen 24, ale přesně takhle jsem to měla já. A teda nejvíc jsem zacítila podbřišek při sexu a tak jsem letěla na gyndu, že mám děsné bolesti, ale nekrvácím no a on mi dal Algifen. Nicméně dva týdny na to opět šílené bolesti a pozitivní test. :D Docela jsem se lekla, ale tyhle bolesti vymizí. Mě začly úplně jiné. :D Ale určitě být tebou bych zašla na kontrolu a UTZ jestli je vše kde a jak má být. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama