Bolest pod levým žebrem

56
23.11.11 19:00

Bolest v levém podžebří

Ahoj holky, jdu pro radu - poslední dobou mě pobolívá pod levým žebrem - jakoby vedle žaludku - není to velká bolest ani trvalá - vždy tam píchne a zas je to dobrý - když tak nad tím přemýšlím, uvědomuji si, že už jsem to párkrát měla a zase to vždy odeznělo - ale teď to mám už skoro týden - nevím, jestli to má spojitost s nadýmáním? Stává se vám to taky? Nevíte, co by to mohlo být? Na krvi jsem byla minulý týden (preventivní prohlídka), vše v pořádku. Díky za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1667
23.11.11 19:06

.

Příspěvek upraven 23.11.11 v 19:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
23.11.11 19:08

A jak na ten zánět slinivky přišli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.11 19:32

Má ho přítel. Dělali mu různá vyšetření, myslím, že nakonec na to přišli na sonu + nějaké rozbory krve. Ale vůbec nechci sýčkovat, to píchání může klidně způsobovat i podrážděný žaludek nebo „zaražené prdy“ (- s tím ho taky několikrát poslali domů).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.11 19:36

Promiň, píšu už raději anonymně, pro klid v rodině :)
S.

• Citovat
  • Nahlásit
4386
23.11.11 19:49

Ja som to mala tiez…a trvalo to 2 tyzdne…uz som skoro sla aj k doktr. ale potom to nastastie prestalo. Neviem cim to bolo…mozno sa mi nieco natiahlo ako som zdvihala malu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
23.11.11 20:04

Mě se to právě teď večer nějak vystupňovalo a píchá to tam docela často :-(( Tak snad to nebude ta slinivka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
23.11.11 20:24

Ahoj, já tohle měla jeden čas pořád a bolelo to tak, že jsem se nemohla ani narovnat!! A tenkrát mi zjistili z krve, že mi nějak blbě pracuje slinivka, že nevytváří nějaké trávicí enzymy, tak jsem je musela brát v tabletách a držet dietu, hlavně nejíst tučný a nepít alkohol, ale ani jedno jsem teda moc nedodržovala :oops: … Pak už jsem měla krev v pořádku a taky mi to přestalo bolet, tak jsem to pustila z hlavy a krev už mam taky v pořádku.. Ale někdy když to fakt přeženu s jídlem- třeba po kachně atd., tak mě to trochu pobolívá, ale dá se to vydržet…
Já si ale myslim, že jsem to tenkrát měla z nervů, protože jsem žila s psychopatem a dost jsem se trápila!
Zase ale když ti brali krev a na nic nepřišli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14870
23.11.11 20:26

třeba skřípnutý nerv to může být!! :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
23.11.11 20:34

Já tohle měla když mě začal zlobit žlučník a slinivka, byla to taková bolest v levém podžebří, celodenní nevolnost, večer žlučníkové záchvaty (to už byla bolest opravdu velká). Na sonu mi zjistili kameny ve žlučníku, šla jsem na operaci, vzali mi celý žlučník. Po operaci záchvaty ustaly, ale nevolnost se vrátila. Dr. zjistila, že to je funkční porucha slinivky, přesně jak píše PitbulLenka, nevytvářily se trávící enzymy, musela jsem držet dietu a brát enzymy, časem se to jakž takž srovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kiki123
14.6.12 13:44

Ahojky chci se taky zeptat :) jsem po operaci sl. střeva a doktor zjistil že mám i něco možná s ledvinami měla jsem jít k doktorovi ale nešla jsem nebyl čas ohledně stěhování apod. když jsme se konečně ted s přítelem přestěhovali od té doby je mi od rána do večera špatně :/ nevím z čeho a pobolívá mě pod levým žebrem taková píchlavá bolest vzala jsem si prášek ale ten nic moc nevím co to je když vstanu nebo se mooooc nadechnu je to ještě horší někde jsem četla že to může být od zad nebo od páteře ani jsem se v tom nevyznala tak nevím děkuji chtěla jsem se zeptat :)

• Citovat
  • Nahlásit
4263
25.2.16 14:26

Obnovuji tema. Predchvily me zaclo bolet na leve strane pod levym zebrem na rozhrani zad. Je to tupa a neprijemna bolest. Nevite jak si ulevit? :,( jako by tam na foce smerem k zadum spis okolo zeber

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DORYnka
24.2.20 02:22

Prosím jak toto dopadlo boli mě to úplně stejně.. Uz ale delší dobu, tak cca tri měsíce během pár dnů víc pak zase mam třeba den dva klid pak se to zase ozve. Není to nějaký strašný, ale spíš docela nepříjemný jak se to neustále vrací :oops: nemá někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
227
24.2.20 07:02

@DORYnka ahoj, mam to také, už nějakou dobu mě bolí v levém podzebri, někdy méně, někdy více. Mam strach, co to muže být. Často mě bolí-picha i v levém podbříšku. Když jsem byla před 2m u doktora, tak to uzavřel tím, ze mi nic není a skoro se mi vysmál, tak se mi tam znovu nechce :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
24.2.20 07:40

Pokud je to od páteře, což se stává často, zkusím ti něco vysvětlit jak si ulevit, chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat