Bolest v lýtku - leidenská mutace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katynka88
Kecalka 127 příspěvků 20.01.18 20:58
Bolest v lýtku - leidenská mutace

Hezky vecer, damy a devcata. Uz par tydnu me poboliva pod jednim kolenem. Dneska vecer bolest znacne zesilila, presunula se vic do lytka a noha me boli i v klidovem rezimu, kdy lezim. Mam leidenskou mutaci a jsem cca v 5tt tehotenstvi (zatim neberu nic na redeni krve a nejsem pod kontrolou hematologie). Zitra jedem brzo rano pryc, navrat mezi 14-15. Premyslim zda jet na pohotovost hned, nechat to na zitra, nebo na pondeli k prakticke doktorce : :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Katynka88
Kecalka 127 příspěvků 20.01.18 20:59

…kdyz lezim a mam nohu pokrcenou, je to lepsi. Bolest prichazi a zase mizi, je to divne. A nejsem po zadne namaze.

Helileli
Závislačka 2879 příspěvků 20.01.18 21:09

Asi nemá smysl se ptát, proč jsi to neřešila před otěhotněním, že…
Ne, na pohotovost bych s několikatýdenním problémem v 9 večer v sobotu nejela. Pokud by nedošlo na jiné obtíže či na zhoršení bolestivosti za určitou mez (cca za než, kdy jsi ochotná si nohu sama ukousat v koleni), vydržela bych do pondělí. Zítra bych ale zřejmě nikam nejela a zůstala v klidu doma.

Taiylor
Povídálka 12 příspěvků 20.01.18 21:15
Komtrola

Ja mam to same a uz od zacatku jsem kontrolovana na hematologii, proc vy ne?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 20.01.18 21:18

Pokud vis, ze mas leidenskou mutaci, je to dost nezodpovedne to neresit hned :think: samozrejme pokud je ta bolest velka, jela bych na pohotovost, lepsi jak neco zanedbat :nevim: rozhodne bych ale neplanovala zadny vylet, kdyz ses tehotna, jeste te boli noha a vis o mutaci…musis si holt urcit priority :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 21:41

Já bych teda jela, těhotenství a laiden a bolest nohy no jela bych ale připrav se na pořádnou držkovou protože jsi zanedbala co se dalo

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.01.18 21:47

Uzivam clexane od 14tt muze se i od zacatku…hodnoty d dimeru mate fo hodiny a navic na pohotovosti vam udelaji i sono zil…jdete tam a uvidite…

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.01.18 21:51

Jedte hned na pohotovost…nikdo tady nevi nakolik by to mohlo byt akutni..tak bych taky ady ani nepsala jedte v pondeli :roll: ja jela s nohou v 10…mela jsem behem hodky sono a rano jsem si volala na krev..a jela pro lek :palec:..jedte..jste tehotna tak zodpovedne a necekejte urcite do pondelka proboha

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.01.18 21:54
@Helileli píše:
Asi nemá smysl se ptát, proč jsi to neřešila před otěhotněním, že…
Ne, na pohotovost bych s několikatýdenním problémem v 9 večer v sobotu nejela. Pokud by nedošlo na jiné obtíže či na zhoršení bolestivosti za určitou mez (cca za než, kdy jsi ochotná si nohu sama ukousat v koleni), vydržela bych do pondělí. Zítra bych ale zřejmě nikam nejela a zůstala v klidu doma.

To je pravda..proc ject kdyz muzu byt doma a cekat v klidu az se treba neco utrhne 8o…vy jste ale obetava az do pondelka by jste vydrzela aby jste nezstezovala pohotovost 8o :roll:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 20.01.18 21:55

Dámy tak zase klid, záleží jaký typ leidna to je. JÁ HO MÁM TAKY a obě tehu jsem odcházela na hematologii až v 2.fazi tehu..clexan až od 38tt a pak šestinedělí. Pokud ovšem nejsou potíže… Nebo nebyla příhoda dříve… Co se týká aktuálního stavu.. Pokud se to bude zhoršovat jela bych… Pokud ne vydržela bych do pondělí…

Helileli
Závislačka 2879 příspěvků 20.01.18 21:58
@Andy27 píše:
To je pravda..proc ject kdyz muzu byt doma a cekat v klidu az se treba neco utrhne 8o…vy jste ale obetava az do pondelka by jste vydrzela aby jste nezstezovala pohotovost 8o :roll:

Počkalo to několik týdnů, počká to i do pondělka.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.01.18 22:23
@Helileli píše:
Počkalo to několik týdnů, počká to i do pondělka.

Tak vidite, pani se zarucuje pry je vedma :mrgreen:..o hlupaka nezakopnes :palec:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 20.01.18 22:30
@kavulenka píše:
Dámy tak zase klid, záleží jaký typ leidna to je. JÁ HO MÁM TAKY a obě tehu jsem odcházela na hematologii až v 2.fazi tehu..clexan až od 38tt a pak šestinedělí. Pokud ovšem nejsou potíže… Nebo nebyla příhoda dříve… Co se týká aktuálního stavu.. Pokud se to bude zhoršovat jela bych… Pokud ne vydržela bych do pondělí…

To mozna jo, ale asi ti rekli, jak to bude probihat. Slecna/pani asi nevi a jeste si zahrava s bolesti nohy…ja bych teda jela, uz jen pro klid v dusi, navic kdyz chce vyletit pul dne nekde :nevim: lepsi jak to podcenit…dr mi rikala radsi 3× prijit zbytecne, nez neco podcenit ;)

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 20.01.18 22:53
@Kukacka123 píše:
To mozna jo, ale asi ti rekli, jak to bude probihat. Slecna/pani asi nevi a jeste si zahrava s bolesti nohy…ja bych teda jela, uz jen pro klid v dusi, navic kdyz chce vyletit pul dne nekde :nevim: lepsi jak to podcenit…dr mi rikala radsi 3× prijit zbytecne, nez neco podcenit ;)

Presne..jak mi bylo receno k prihode muze prave dojit i bez zacervenani, otoku, teoloty muze byt i jen bolest klidne..protoze kazda tromboza nemusi byt stejna..protoze tam jfe pak o vtetiny..jako cekat jestli se to zhorsi..muze byt pozde…

Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 20.01.18 22:55

Tak já moc nevím, co slečna zanedbala…jasný s tou bolestí nohy si zajít mohla, ale píše, až teď se to zhoršilo…a když je v pátým týdnu, tak má teprve pár dní zpoždění…stejně by žádné injekce asi nedostala minimálně dokud nebude potvrzené těhotenství z ultrazvuku, ne? Nehledě na to, že spoustu holek si začne píchat ty injekce až třeba před porodem…dle testů z krve a ty taky chvilku trvají..takže i kdyby hned první den zpožděné menstruace běžela k doktorovi, tak do dnešního dne ty injekce mít asi nebude :-(

Každopádně k tvému dotazu, pokud by tě bolest nenechala třeba ani spát, tak bych jela hnedka…Pokud to není tak strašné, tak bych jela ráno raději! Výlet určitě nééé a čekat do pondělí asi taky nééé…Leda že by se to naopak zlepšilo :) Jo a nechci v žádném případě strašit, ale mě když šíleně bolela noha (stehno), tak to nebylo Leidenem, ale bylo to mimoděložní těhotenství :-( ale to mě fakt noha bolela šíleně, nemohla jsem rozchodit, rozmasírovat, nemohla jsem spát…a nepřišlo to postupně, ale zničehož nic obrovská bolest, tak jsme hned jeli na pohotovost..a ještě v autě mě bolest nohy přešla do bolesti podbříšku - také šílené bolesti… Nechci tě vůbec strašit a asi to nebude tvůj problém, když tě noha bolí už dlouho, ale jen abys brala v potaz i toto a kdyžtak to nepodcenila! :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >