Bolest v nadbřišku a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 10:06
Bolest v nadbřišku a nevolnost

Zdravím všechny, mám prosbu o radu. Již v sobotu ráno u snídaně mi nebylo dobře. Přes den pak občasné píchání v nadbřišku. Už jsem toho ale moc nesnědla. V noci nevolnost a bolest v oblasti žaludku. V neděli ráno jsem jela na pohotovost. Vzali mi krev a moč. Žádný zánět se neprokázal. Píchli mi něco na bolest a poslali domů s tím, že to přejde. Na moji žádost mi ještě píchli antidepresiva, protože trpím panickou úzkostí a byla jdem teď dost ve stresu. Přijeli jsme domů a já spala asi hodinu. Bohužel mě břicho bolelo pořád a já se v osm večer rozhodla, že pojedu do jiné nemocnice. Nic moc jsem nejedla, ale pila jsem a nezvracela jsem. Teplotu nemám. Ve druhé nemocnici mi udělali RTG. S tím, že se mám přes svého lékaře objednat na Sono vyšetření břicha kvůli žlučníku. Ale je to nejspíš Gastroenteritida. 3×denne Hylak a jídlo zkoušet po troškách. Včera mi bylo trochu lépe, ale dnes mě od rána zase hrozně bolí žaludek a dostala jsem průjem. Manžel si myslí, že to mám z nervů. Jsem už z toho hotová. Máme doma 2,5 leteho syna a já už čtvrtý den pořádně nefunguju. Zítra chci jít k dr, ale nemáte prosím nějaké rady, jak mi ulevit? Opravdu jsem teď i ve velkém stresu, protože mě neustále napadají černé myšlenky. Tak mě napadly nějaké bylinné antidepresiva. Zhubla jsem už 5kilo. Jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná a moc nevím, co dál.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama