Bolest v oblasti ledvin a podbřišku

Anonymní
5.9.20 05:37

Bolest v oblasti ledvin a podbřišku.

Zdravím lidi, měl jste někdo zánět ledvin? Jak se to projevuje? Mě bolí už 3 dny v podbřišku a dnes se do toho přidal aj tlak v oblasti obou ledvin. Jakoby mě tam tlačí a trošku to aj boli. Teplotu nemám, při močení žádné potíže. Menstruaci neočekávám, skončila 29.8. Včír 4.9.v pátek jsem radši pro klid zašla k doktorce a ta mi řekla, že se jí moc nelíbím, tak ať přinesu v pondělí moč a že si mě ještě prohlédne. Ještě bych dodala, že mám zvýšený srdeční puls. Srdce mi bije rychleji než obvykle. Nevíte někdo? Mám se bát?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14339
5.9.20 09:07

Bát se samozřejmě můžeš, ale k čemu ti to bude?

Prostě zachovávej klidový režim, hodně pij, buď dobře oblečená a v teple a nepanikař. No a počkej do pondělka. Přinejhorším, kdyby se věci hodně zhoršily tak můžeš na pohotovost, ale na tu to fakt zatím není.-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3261
5.9.20 12:04

Ahoj, takhle se mi projevila ledvinová kolika a nakonec se to tak zhoršilo a měla jsem takové bolesti že jsem musela na pohotovost…
Napřed jen bolesti v podbřišku, pak až dozadu k ledvině a pak už to bylo nesnesitelné ta bolest, neměla jsem potíže s močením, ani jsem neměla teplotu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 21:28

@Tools ahoj, moc děkuji za odpověď. To mě přítel straší také, že mám kolíků možná. Včera se to zhorsilo, mocila jsem krev opravdu hodně, jako kdybych měla menstruaci a dokonce aj s těmi „hrudkami“ a bedra mě bolí a také pravý bok.. K večeru mi bylo strašně na zvracení. Špatně jsem spala a dnes ráno jsem zvracela. Celý den mi je zle. Ležela jsem v posteli, hodně pila a přítel mi nosil čaje. No, uvidíme zítra.. Jak jsem se uklidnila a říkala si, že se nebudu zbytečně stresovat, tak teď už na mě zas jde panika. Já vím, že mi to nepomůže.. Zítra se snad něco dozvím. Moc děkuji za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
3261
6.9.20 21:48
@Anonymní píše:
@Tools ahoj, moc děkuji za odpověď. To mě přítel straší také, že mám kolíků možná. Včera se to zhorsilo, mocila jsem krev opravdu hodně, jako kdybych měla menstruaci a dokonce aj s těmi „hrudkami“ a bedra mě bolí a také pravý bok.. K večeru mi bylo strašně na zvracení. Špatně jsem spala a dnes ráno jsem zvracela. Celý den mi je zle. Ležela jsem v posteli, hodně pila a přítel mi nosil čaje. No, uvidíme zítra.. Jak jsem se uklidnila a říkala si, že se nebudu zbytečně stresovat, tak teď už na mě zas jde panika. Já vím, že mi to nepomůže.. Zítra se snad něco dozvím. Moc děkuji za reakce.

Můžeš to mít i něco jiného, nechtěla jsem strašit :hug:
Hlavně ať co nejdřív zjistí o co jde a pomůžou ti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama