Bolest v pod bříšku - ovulace

14.5.20 18:26

bolest v pod bříšku - ovulace

Ahojky holky, chci se zeptat mám 13 den od cyklu a dnes mě moc bolí na pravé straně v pod bříšku. Chtěla jsem se zeptat jestli to může být ovulace?
Kamarádka mi řekla, že jo a mám se dnes i přes tuto bolest snažit o styk s partnerem pokud chceme mimi. Neumím si představit, že bych přes tuto bolest do toho šla, ale pokud tu bude naděje na otěhotnění, tak se pokusím. Mám 8 měsíců po vysazení antikoncepce a každý měsíc mám cyklus po 28 dnech.
Myslíte, že mohu na tu bolest použít ibalgin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
14.5.20 18:31

Může to být klidně i cysta. Jestli Tě to opravdu hodně bolí, tak se na nějaký sex vykašli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 18:40

@Oliverka28 děkuji moc za radu a radši tedy navštívím lékaře, kdyby náhodou to byla cysta, ať mám vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
14.5.20 18:43

Me pri ovulaci nic nebolelo. Ale do sexu bych se nenutila kdyz te ti boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
14.5.20 19:01

Ja mám taky hodne bolestivou ovulaci a po porodu je to jeste horší…nicméně jsem si prostě beru ibalgin nebo algifenove kapky…no a tenkrat jsem tak nějak otehotnela :D na ultrazvuku žádná cysta nebyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
14.5.20 19:09

@Luci.kubi78 Vem si Ibalgin a jestli Tě to bude bolet i další dny, tak bych pro jistotu radši šla. Já mám po porodu také dost bolestivou ovulaci, ale mám i jiné příznaky, podle kterých fakt vím, to ovulace je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 19:22

Ahoj chci se zeptat měla některá z vás zkušenosti že pochva svěděla? Přitom výtok cistej a bez zápachu. A bolení vaječníků občasné? A trochu mdlo. Omlouvám se za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
2448
14.5.20 19:34

Mně ovulace bolí a docela dost. Ne pokaždé, ale často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 19:35
@Julinka 18 píše:
Ja mám taky hodne bolestivou ovulaci a po porodu je to jeste horší…nicméně jsem si prostě beru ibalgin nebo algifenove kapky…no a tenkrat jsem tak nějak otehotnela :D na ultrazvuku žádná cysta nebyla

Tak to by bylo super otěhotnět :lol: a ibalgin si vemu a uvidím co bude zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 19:37

@Oliverka28 vemu a uvidím jak mi bude zítra a pro jistotu navštívím lékaře ať mám jistotu, že je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat