Bolest v podbřiišku bez menstruace

Anonymní
19.2.21 10:33

Bolest v podbřiišku bez menstruace

Ahoj holky. Potřebovala bych poradit :zed: prohledala jsem snad celý internet a nic. Minulý rok nějak v říjnu jsem vysadila HA a od té doby mám docela nepravidelnou menstruaci. V prosinci jsem ji nedostala vůbec, až v lednu 50.den cyklu. Mám docela často to, že mě před menstruací bolí záda, v podbřišku a prsa - což trvá tak 2-3 dny před MS. Už minulý týden mě začlo bolet v podbřišku, pak to přešlo a teď v úterý to začalo nanovo a dost intenzivně. Bolí mě k tomu teda i záda v kříži a prsa. Myslela jsem si, že to konečně dostanu, nebo že mám jen zaražené prdy a nic :D Bolí to docela hodně, sem tam, a tak se docela bojím aby to nebylo něco vážnějšího. Měla jsem to tak i minulou MS, že mě to tak bolelo snad týden, ale bolest byla o dost menší. Myslíte, že to může být tou MS, nebo se mám obávat těhotenství (miminko chci, ale bohužel kvůli práci to teď nejde :,( ), nebo něčeho závažnějšího? Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
19.2.21 11:07

Myslím, že na tohle ti odpoví jedině doktor.. :think:
MS máš nepravidelnou, ale těhotenský test si můžeš zkusit udělat, pokud máš podezření.

• Citovat
  • Nahlásit
964
19.2.21 11:22

Měla jsem to samé po vysazení HA, trvalo to rok, než se mi upravil cyklus, jinak mě mimo ms bolelo bricho a prsa 3 týdny v měsíci. Hladina hormonu se ti musí ustálit, mne pomohly tabletky maca a kontryhel
Jinak první 3 měsíce po vysazeni jsem měla ms pravidelnou a žádné problémy, začalo to až později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat