Bolest v podbřišku, 3 dny po ovulaci

Anonymní
29.10.19 16:13

Bolest v podbřišku, 3 dny po Ovu

Ahoj ženy, chci se zeptat. S chlapem jsme měli sex v plodné dny i při ovulaci (vypocitala jsem na netu) ted ve čtvrtek 31.10. by to mělo být 7 dnů od ovu. Bolí mě v podbřišku cca 3 dny. Není to hrozná bolest, prostě jako při MS. A jsem dost nafouklá.. (neeee jako při prdech :lol: )
Chci se zeptat, může to být příznak těhotenství? :dance:
Jsem nedočkavá..vím ze na test je ještě brzoo…
Děkuju za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
564
29.10.19 16:20

Ahojky,
pokud mas ovulaci vypocitanou na netu (zrejme na zaklade dvou udaju-delka menstruacniho cyklu a datum posledni menstruace, ze), tak je to info uplne na prd a v te dobe vubec mit ovulaci nemusis…tento vypocet se zaklada jen na tom, ze nejvice zen ma ovulaci tak nejak v pulce cyklu… a i tak ne vzdy… to jen tak na okraj…
Jinak kdyby jsi si byla ovulaci temer jista (napr. folikulometrie provedena na gynde), tak oplodnene vajicko putuje od doby oplodneni priblizne 5 dni, nez se zavrta. Az po zavrtani zacne produkovat hcg, coz je presne ten hormon, co dela tehotenske priznaky…tedy 3 dny po ovulaci (jestli to je presny udaj) toto tehotenske priznaky temer jiste nebudou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20451
29.10.19 16:20

Může a nemusí, ale vypočítávat ovu na netu je blbost, kdoví jestli jsi jí fakt měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
29.10.19 16:22

Ahoj, kalkulackou na netu se nemuzes ridit.. Kazda zena jsme jina a mame jinak ovu. Na test je opravdu brzy a priznaky muzes mit i vsugerovane. Ja si je kazdy mesic marne vsugerovavala 3 roky a nikdy nic :( to ale neznamena, ze se vam nemohlo zadarit.. Nezbiva jen nez cekat jestli dorazi MS.. Drtim palecky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 16:36

Díky ženský,… ovu jsem brala i podle těla, podle výtoku. Teoreticky by to sedět mělo, uvidíme, co prakticky :lol:
A právě jsem si myslela jestli třeba nejsem nafouklá, k tomu ta bolest v podbrisku z toho uhnizdovani? To není možné? :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat