Bolest v podbříšku a bolest v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Holka 21
Povídálka 47 příspěvků 18.12.17 04:37
bolest v podbříšku a bolest v kříži

Ahoj :)
Měla bych dotaz, měla jsem s přítelem pohl. styk týden po menstruaci, hned druhý den mě ale bolelo v kříži a v podbříšku. Myslela jsem si, že by to mohlo být případnou ovulací, jenže ta mi skončila a já stále cítím bolest. Pohl. styk byl chráněný prezervativem. Můj menstruační cyklus bývá nepravidelný. další menstruaci bych měla mít za 10 dní pravděpodobně. Je možné, že bych mohla nastydnout, protože to probíhalo v autě v týhle zimně :zed:? Nebo, kdybych byla těhotná, měla bych nějaký příznaky takle brzo? Začátek menstruace byl 2.12, pohl. styk 9.12 a ovulace 16.12.. :nevim:

Reakce:
Desgreze
Povídálka 49 příspěvků 18.12.17 08:15

Kdyz kondom nepraskl tehotna byvh rekla, ze nebudes. Spis se prolej urologickym cajem a uvidis. Tehu priznaky podobneho razu bys mela nejdriv asi ze tyden, ale to fakt netusim, mozna dele.

Lucie 639
Povídálka 29 příspěvků 29.12.17 17:32
Bolest

Podbřišku bolest
Dobrý den, moje otázka zní. Měla jsem menstruaci 18.12 proběhla dobře před tím mě diagnostikovali cystu 6cm ale že z menstruaci odejde. Po menstruaci jmse měli pohlavni styk, jenže mě začalo bolet břicho a začala jsem trochu špinit 3den. Jen s chci zeptat co to může být máte někdo zkušenosti. Ovulace má být až 1.1 o miminko se snažíme už dlouho. cyklus byl 30 dní což mě podle počtu vyšlo na 1.1 beru gynprodyl aby byla pravidelná jenže ten 2mesice je trochu jiná doktorka říká že teď to tam bude po revizi bohužel???

spiritt
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 26.03.18 11:24

Zdravím, jen se chci zeptat, kam byste šly s bolestí v kříži a podbřišku, trvající asi 4 dny.. Jinak další potíže nemám, bolest lehce ustupuje, ale ne úplně. Obvodní nebo gynekologie? díky

zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 26.03.18 11:30

Zkusila bych hořčík, bolest by mohla polevit. Ze své zkušenosti bych šla k obvodní. Na gyndě je sice super doktorka, ale nesmí po ní člověk nic chtít.

N111
Povídálka 24 příspěvků 30.03.18 16:39
Bolest v podbřišku a opožděna MS

Ahoj holky, prosím o radu. Deset let neberu HA, menstruaci mam pravidelnou, s manzelem se snažíme o miminko sice prvni měsíc, takže jsem nováček :D v plodnych dnech jsme se s manželem snažili, par dni po ovulaci jsem mela bolesti podbřišku jako pri MS, semtam pichani na leve a práve straně, zpoždění menstruce 2 dny a dnes prisla, delala jsem dva testy (vcera pri prvnim dni zpoždění) a oba negativní, myslite ze je tu nějaká šance se povedlo uhnizdeni? dnes pred krvacenim jsem.mela silne bolesti…dekuji moc za vaše nazory ;)

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 30.03.18 16:45

@N111 ne

spiritt
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 30.03.18 19:10

@N111 Také myslím, že šance je minimální, vzhledem k menstruaci a negativním testům…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.18 10:36

Já mám bolesti v podbříšku a píchá mě dole v zádech, hlavně i když lezim. Do toho mam teploty a bolí mě svaly… Mám to asi 2dny teprve, ale ta bolest je hrozná. Myslela jsem že je z nevyspání a taky z toho ze jsem spala na malým gauči, ale asi ne.
Je mi teprve 17 a S přítelem jsme měli sex naposledy 27.6. a byl to jedinej nechranenej sex za celou dobu co spolu jsme, ale neudělal se do mě, to víme oba.
Vůbec nevím co by to mělo bejt, nevíte někdo?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6256 příspěvků 03.07.18 10:47

Že by viróza nebo zánět močových cest nebo gynekologický zánět. Zajdi si k lékaři a nehledej moudra tady! Tady ti neuděláme diagnózu ani tem nevyléčíme!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.18 10:53

@Janli chtěla jsem se pouze zeptat než k lékaři zajdu????

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6256 příspěvků 03.07.18 11:03
@Anonymní píše:

Vždyť jsem ti to napsala, k tomu přidej ještě padesát dalších diagnóz, co by to mohlo být.

rozand
Závislačka 3389 příspěvků 03.07.18 11:53
@Anonymní píše:

Neptej se a jdi k doktorovi, je všední den.

A je to PODBŘIŠEK, ne PODBŘÍŠKO :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >