Bolest bradavek a v podbříšku jako před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 18.04.18 22:23
Bolest v podbrisku a bradavek jako před ms

Ahoj holky. Sice nevim presne, kdy jsem mela ovulaci, ale cítila jsem ji na sobe. Mam cykly pravidelné. Presne v ten den jsme meli sex, ale neuspokojil se do me přítel. Neberu HA. Nějakých 8-10 dni po ovulaci me strasne boli v podbrisku, uplne jako MS - mam ji strasne silnou. Hodne silnej vytok mam a strasne me boli bradavky. Ale hrozne.. a to me nikdy nebolely. Nikdy, fakt. Ani bolesti před MS jsem nemela. Jsou to uz dva dny a mam to dostat za 5 dni.. Divny :nevim:..tak co vy na to.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 19.04.18 06:57

Resim ted to same. muzeme jedine cekat na ms zda dorazi nebo ne. :) zalezi zda miminko chcete nebo ne, ale my se snazime 2 roky takze pozorovani mam za sebou dost. muzu rict ze kazdy cyklus je jiny a taky kazda zena je jina. jedina rada je cekat a v den vynechani udelat test :mrgreen:

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 19.04.18 06:58

No, tak počkej až to dostaneš, ne? Vždyť jsi před MS :nevim:

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 19.04.18 11:30

@nika5555 nebylo by to presne plánovaný, ale moc chteny :srdce: miminko bychom chtěli. Kdy mas dostat Ms?

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 19.04.18 12:51

@A-dé-la MS mám dostat v neděli. Já už jsem připravená na umělé oplodnění, plánujeme to na červenec. Jsem s tím smířená, manžel má špatné spermie, ale tak nějak stále doufám, že se zadaří přirozeně. Mám nepravidelné cykly, takže měřím bazální teplotu a tentokrát mám nezvykle vysoké hodnoty po ovulaci, takže mám malinkou naději. :)

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 19.04.18 13:07

@nika5555 ja maximálně v pondeli no.. takze se budeme informovat? :) Ajeje.. tak budu moc držet palce, at to vyjde! A kdyz ne prirozene, aspon at krasne a podle planu to uměle :*

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 22.04.18 17:40

@nika5555 tak co? :)

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 23.04.18 07:05

@A-dé-la tak nic. vcera jsem to dostala.. :(

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 23.04.18 13:21

@nika5555 achjo a ja jsem na tebe myslela, aby to dobre dopadlo. Do cervence jeste nejaky cas je a kdyz ne, urcite to klapne umělým :kytka: ja to jeste nedostala

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 24.04.18 11:44

@A-dé-la tak doufám, že IVF bude jistota. Přirozeně se snažíme už 2 roky a nic. a co ty?? :)

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 24.04.18 14:03

@nika5555 bude, ver tomu :) ja jsem to jeste nedostala. Před 4 mesici jsem vysazovala antinu a mela to docela pravidelný +- jeden den. Ale je divny to, ze mam bolesti uz tyden a nic. Jo a ovulaci jsem cítila :) poznam ji

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 25.04.18 09:30

@A-dé-la jak dlouho už máš od ovulace?? tak zkus test?? :)

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 25.04.18 13:38

@nika5555 dnes je to 16 dni po ovulaci :) a test si delat chci, ale myslela jsem, ze jeste počkám, protoze to jsou teprve dva dny.. :nevim:

nika5555
Kecalka 123 příspěvků 25.04.18 13:49

@A-dé-la tak to vypadá nadějně :) já zpoždění nikdy neměla, ani den. Cykly mám rozházené, ale měřím bazální teplotu, takže když proběhne ovulace, vždycky vím, kdy přesně MS dorazí.

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 25.04.18 13:53

@nika5555 ja mívám max den-dva prave, ale většinou jsem přesná. A nemerim :D Tyjo prala bych si ty dvě //

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama