Bolí mě v podbřišku a jsem nafouklá

Anonymní
20.6.20 04:47

Bolest v podbřišku a nafouklá

Dobré ráno přeji.
Již před 5 dnemi jsem pociťovala malou bolest v pravém podbřišku tentokrát to přešlo do levého. Jsem nafouklá a bolí mě hlava vůbec nevím co by to mohlo být.. Test jsem si dělala včera a nebyl pozitivní budu ráda za všechny komentáře

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.6.20 04:55

Ještě dodám že cítím hrozný tlak v břiše spíše v dolní části.. je to fakt nepříjemný

• Nahlásit
  • Citovat
1639
20.6.20 05:35

Mmnt zajdu si pro věšteckou kouli… Hmm, zajímavé. Takže koule říká, že těhotná nejsi, ale pravděpodobně máš zaražené prdy. Byt tebou, jdu se proběhnout :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
20.6.20 06:36

Zaražené prdíky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.20 07:04

Az bude pozitivni, budes tehotna, vse okolo jsou jen spekulace :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
20.6.20 14:24

Cokoli, prostě život, každého někdy něco někde bolí a žijeme a neřešíme to, většinou jak to přišlo, zase to odejde, je potřeba se pořád nějak nesledovat, to pak má člověk všechny problémy světa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40828
20.6.20 14:28

Zkus espumisan nebo dvacet dřepů a pak vyvětrat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12649
20.6.20 15:05
@aiwwa píše:
Zkus espumisan nebo dvacet dřepů a pak vyvětrat. :mrgreen:

Anebo klystýr. :) Sice, když sousedi slyší ten hlasový projev… 8o :lol: :P Ale vážně - někdy to fakt pomůže. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
20.6.20 17:03
@M_Vladim píše:
Anebo klystýr. :) Sice, když sousedi slyší ten hlasový projev… 8o :lol: :P Ale vážně - někdy to fakt pomůže. 8)

Klystýr mi dali jen jednou jako přípravu k porodu a žádný hlasový projev se nestal. Ono stačí trochu pohybu, víc pít a procházka venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12649
21.6.20 12:44
@Russet píše:
Klystýr mi dali jen jednou jako přípravu k porodu a žádný hlasový projev se nestal. Ono stačí trochu pohybu, víc pít a procházka venku.

Samozřejmě to byla trochu nadsázka. Vaše zkušenost je ojedinělá. Při zácpě, větrech a případně ještě něčem jiném, jako je třeba podráždění střev to může být bolestivé. A každý je jiný, takže… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
21.6.20 14:23
@M_Vladim píše:
Samozřejmě to byla trochu nadsázka. Vaše zkušenost je ojedinělá. Při zácpě, větrech a případně ještě něčem jiném, jako je třeba podráždění střev to může být bolestivé. A každý je jiný, takže… ;)

Já ve svém okolí nemám nikoho, kdo by pociťoval při klystýru bolest. Vzhledem k porodním bolestem asi zanedbatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama