Bolest v podbřišku a nevolnosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.1.22 11:38

Bolest v podbřišku a nevolnosti

Ahoj holky, mám asi takový blbý dotaz. MS mám dost nepravidelnou, vždy zpoždění zhruba tyden. Ovulace mi mela začít 7.1., nechráněný styk jsem s přítelem měla mít 5.1. Od zhruba 9.1. mám dost nevolnost, včera jsem zvracela, bolest v podbříšku, únava, bolesti hlavy,.. Myslíte, že je šance, že bych byla těhotná? Na test je asi ještě brzy, tak bych se zároveň chtěla zeptat kdy byste mi test doporučily si udělat? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12452
13.1.22 12:03

Test si udělej cca 14 dní po styku. Na těhotensky příznaky je brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
13.1.22 12:08

Test bych si v tomto případě udělala tak 2-3 týdny od pravděpodobného oplodnění - to by už měl ukázat
Jinak veškeré příznaky před případnou MS můžou byt úplně cokoliv - PMS nebo i něco jiného - takže bych pockala aspoň tak ten týden ještě a pak dělala test - pokud nepřijde MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27278
13.1.22 13:06

Jak máš zjištěnou ovulaci? A ne, dva dny po ní určitě nemůžeš mít těhotenské příznaky, to ještě ani nezačalo hnízdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4868
13.1.22 13:14

Na test je brzy a na příznaky taky. Buď to máš jen v hlavě nebo na tebe něco leze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 13:50

Já doufám, že to je jen v hlavě, případně nějaké stresy 😁 miminko určitě chci, ale za mě je ještě brzo 😇 mám v mobilu kalendář, který mi ukazuje kdy ji mám, tak spíše se ptám asi hlavně pro uklidnění 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat